(Spoiler) WrestleMania 41 Main Eventi İçin Düşünülen Maç

Emrevitus

🔥 The Boss 🔥
Konular
977
Beğeni sayısı
1,059
PG Nakit
900
RPG Karakteri
John Moxley
Favori Güreşçi
Alexa Bliss ve Gunther
Şov olan main event'e gitse keşke, bunalttı be baba.

Banks-Belair maçını oldukça iyi görüyorum, WM Main Event'inin bir Charlotte-Bianca maçına borcu var ayrıca kanımca, bir yerde bunun gerçekleşmesini çok istiyorum.
Bu maça bende okey derim ama altından kalkabilirler mi pek emin değilim. 35 benim için büyük hayal kırıklığına uğratmıştı.

agaoglu23

belair
Konular
22
Beğeni sayısı
730
PG Nakit
530
Favori Güreşçi
Bianca Belair
Bu maça bende okey derim ama altından kalkabilirler mi pek emin değilim. 35 benim için büyük hayal kırıklığına uğratmıştı.
Ya belli başlı kesimler kadınları ME'de görmek istemiyor ama dediğim gibi Sasha-Bianca maçı oldukça iyiydi bence, ama dediğine katıldığım nokta WM35'deki maç. Bence de kötü maçtı.

Emrevitus

🔥 The Boss 🔥
Konular
977
Beğeni sayısı
1,059
PG Nakit
900
RPG Karakteri
John Moxley
Favori Güreşçi
Alexa Bliss ve Gunther
Ya belli başlı kesimler kadınları ME'de görmek istemiyor ama dediğim gibi Sasha-Bianca maçı oldukça iyiydi bence, ama dediğine katıldığım nokta WM35'deki maç. Bence de kötü maçtı.
Bende dediğim gibi iyi yapılacaksa dünden razıyım ama wm35 gibi bir daha rezil bir maç görmek istemem.

Akashi

the front man
Konular
641
Beğeni sayısı
1,872
PG Nakit
825
RPG Karakteri
Liv Morgan / Roman Reigns
Favori Güreşçi
Malakai Black
Şov olan main event'e gitse keşke, bunalttı be baba.

Banks-Belair maçını oldukça iyi görüyorum, WM Main Event'inin bir Charlotte-Bianca maçına borcu var ayrıca kanımca, bir yerde bunun gerçekleşmesini çok istiyorum.
Diğer hanımlar akmıyor be baba biz aşko kuşkodan devam.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: