Discord Engellendi

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,573
Beğeni sayısı
4,270
PG Nakit
3,355
RPG Karakteri
Hologram
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Discord’a erişemeyen adam yediği boku Zoom’dan da yapar, Skype’tan da yapar, TS3’ten de yapar, onları da beğenmezse Discord’a VPN’den girer yine yapar. Bir şeyleri yasaklayarak ve kısıtlayarak kötü şeylerin önüne geçebileceklerini düşünüyorlar, ya da öyle düşünmek istiyorlar bilemiyorum…

Emrevitus

🍺 3:16 | SCSA 🍺
Konular
978
Beğeni sayısı
1,063
PG Nakit
900
RPG Karakteri
John Moxley
Favori Güreşçi
Alexa Bliss ve Gunther
Discord’a erişemeyen adam yediği boku Zoom’dan da yapar, Skype’tan da yapar, TS3’ten de yapar, onları da beğenmezse Discord’a VPN’den girer yine yapar. Bir şeyleri yasaklayarak ve kısıtlayarak kötü şeylerin önüne geçebileceklerini düşünüyorlar, ya da öyle düşünmek istiyorlar bilemiyorum…
Reis çözüm yok maalesef. Bende sevmem yasakları biliyorsun ama aksiyon alsa alsa bunu alabilirdi. Para cezası ödül olur onlar için ülkede olmayan adama hapis cezası versen ne olur. Bir aksiyon alması gerekirdi. Ben Instagram olayı kadar sinirlenmedim.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,573
Beğeni sayısı
4,270
PG Nakit
3,355
RPG Karakteri
Hologram
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Reis çözüm yok maalesef. Bende sevmem yasakları biliyorsun ama aksiyon alsa alsa bunu alabilirdi. Para cezası ödül olur onlar için ülkede olmayan adama hapis cezası versen ne olur. Bir aksiyon alması gerekirdi. Ben Instagram olayı kadar sinirlenmedim.
Mevzu herhangi bir platformun yasaklanması değil ki reis, yasaklama zihniyetini bize dayatmaları.

Emrevitus

Konular
978
Beğeni sayısı
1,063
PG Nakit
900
RPG Karakteri
John Moxley
Favori Güreşçi
Alexa Bliss ve Gunther
Mevzu herhangi bir platformun yasaklanması değil ki reis, yasaklama zihniyetini bize dayatmaları.
Tamam bende nefret ediyorum da bu olayı çok yargılamadım (alışıyoruz galiba yavaştan) ama discordun da bir yerden ceza yemesi lazımdı.

Huma

huma
Konular
36
Beğeni sayısı
126
PG Nakit
150
@Beast Incarnate hocanın da dediği gibi olay yasaklama zihniyetini topluma alıştırmaya çalışmaları. Dünyanın çeşitli üst düzey üniversitelerinden mezun yöneticiler elbette biliyorlar yasaklamayla suçu engelleyemeyeceklerini. En az 3 yıl içinde 1 günlüğüne de olsa bir olayı bahane edip interneti toptan kapatacaklarını bile düşünüyorum. Zaten müfredatı iyice batırarak çocukları pasifleştiriyorlar, bir de bu hamlelerle ülkeyi kutlu dava dedikleri olaya iyice yakınlaştırmaya çalışıyorlar. Çocuklarımıza nasıl bir ülke bırakacağız merak ediyorum.

Emrevitus

Konular
978
Beğeni sayısı
1,063
PG Nakit
900
RPG Karakteri
John Moxley
Favori Güreşçi
Alexa Bliss ve Gunther
@Beast Incarnate hocanın da dediği gibi olay yasaklama zihniyetini topluma alıştırmaya çalışmaları. Dünyanın çeşitli üst düzey üniversitelerinden mezun yöneticiler elbette biliyorlar yasaklamayla suçu engelleyemeyeceklerini. En az 3 yıl içinde 1 günlüğüne de olsa bir olayı bahane edip interneti toptan kapatacaklarını bile düşünüyorum. Zaten müfredatı iyice batırarak çocukları pasifleştiriyorlar, bir de bu hamlelerle ülkeyi kutlu dava dedikleri olaya iyice yakınlaştırmaya çalışıyorlar. Çocuklarımıza nasıl bir ülke bırakacağız merak ediyorum.
Toplı interneti kapatmaları mümkün değil o kadar ileri gidecek kadar koreleşmedik daha ona baya var.

Huma

huma
Konular
36
Beğeni sayısı
126
PG Nakit
150
Kapanmamasını istemek de suç ortaklığıdır bana göre. İllegalin 1 numaralı yuvası bu boktan platformun bir daha açılmaması lazım. Sıra telegrama ve reddite gelir umarım.
Tüm sosyal medya uygulamalarının kapattırıp forumu aktifleştirme işi... İktidara yakın admin arkadaşlar üst makamlara iletsin bunu.

Gloom

still just a rat in a cage
Konular
2,101
Beğeni sayısı
1,652
PG Nakit
400
1
Kapanmamasını istemek de suç ortaklığıdır bana göre. İllegalin 1 numaralı yuvası bu boktan platformun bir daha açılmaması lazım. Sıra telegrama ve reddite gelir umarım.
Twitter ve Instagram'ı eklememiş olma sebebin nedir tam olarak? Benzer suçlar, pislikler, teşhircilik bu platformlarda da dönüyor eminim ki.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: