Profesyonel Güreşin Bu Halinden Keyif Alıyor Musunuz?

Huma

huma
Konular
36
Beğeni sayısı
112
PG Nakit
150
Gelen reaksiyona bakacak olursak son derece başarılı bir sekans. Favori stilim değil ama izlerken zevkten alıyorum. Güreşe zarar veriyor mu? kesinlikle evet. Ama bu zarar güreşi sahte göstermesi değil. Sahte olduğunu hepimiz biliyoruz zaten. Bana göre sektöre verdiği zarar akrobatik seviyenin insan üstü seviyeye çıkmış olması. AJ gibi isimler Dynamite Kid'i izleyip üstüne nasıl koyduysa Ospreay gibi isimler de AJ'i izleyip üstüne bir şeyler koymaya çalıştı. Bu seviyenin gittikçe artması aynı geçmişte steriod kullanmayan güreşçilerin kullananlar ile rekabet edememesi gibi bir duruma dönüşecek. Bu da güreşçilerin sağlığı için inanılmaz zarar ve risk oluşturacak. Günümüzde ise bu stil kullanılarak yapılan maçlar %80 booking yapılmadan gerçekleştiği için insanların şikayet ettiğini düşünüyorum. Eğer sağlam bir hikaye ile eşleşirse gayet seyir zevki yüksek şeyler çıkabilir ortaya.

Nature Boy

𝔞𝔠𝔢 𝔰𝔱𝔢𝔢𝔩
Konular
177
Beğeni sayısı
2,246
PG Nakit
990
1
Güreşe zarar veriyor mu? kesinlikle evet. Ama bu zarar güreşi sahte göstermesi değil. Sahte olduğunu hepimiz biliyoruz zaten. Bana göre sektöre verdiği zarar akrobatik seviyenin insan üstü seviyeye çıkmış olması. AJ gibi isimler Dynamite Kid'i izleyip üstüne nasıl koyduysa Ospreay gibi isimler de AJ'i izleyip üstüne bir şeyler koymaya çalıştı. Bu seviyenin gittikçe artması aynı geçmişte steriod kullanmayan güreşçilerin kullananlar ile rekabet edememesi gibi bir duruma dönüşecek.
Neticeyi görüp nedeni bu kadar yanlış yorumlamak.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: