RPG PAYBACK #48'e Puanınız ve Değerlendirmeniz

Puanınız?

• 5

• 4

• 3

• 2

• 1

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Boss

𝐓𝐡𝐞 𝐅𝐢𝐧𝐚𝐥 𝐁𝐨𝐬𝐬
Konular
262
Beğeni sayısı
2,188
PG Nakit
0
o26xsei.jpg
8lg40qi.png
jsqmiy6.png

jaques

clk
Konular
39
Beğeni sayısı
1,155
PG Nakit
220
RPG Karakteri
CM Punk
Alpersoylemezle yan yana takip patlattigimizdan midir yoksa Carlito’nun muhtesem otesi yazilisindan midir emin olamasam da oyuncu gozuyle uzun zamandir sov okurken su kadar eglendigimi hatirlamiyorum. Bray Wyatt’in Husky muhabbeti haric sovda hic kusur goremiyorum ben. O olayi da kusur olarak degerlendirme nedenim kesinlikle oznel, Ozgur ve Onur’un icinde oldugu bir feud’un sadece Husky Harris uzerinden ilerlemesi fazla basit geldi bana. Belki zamanla daha da derinlesir o zaman ilgimi tekrar kazanir. Her seyiyle 5 puani verdim, elinize saglik.

Konular
82
Beğeni sayısı
1,489
PG Nakit
770
RPG Karakteri
Alberto El Patron
Favori Güreşçi
Mini Cane
Gittikçe vitesi artırıyormuşuz gibi geliyor, belki de geçen ay çok yoğun olduğum için bu hissiyatı yakalayamadım bilmiyorum. Miz'in yavaş yavaş daha anlaşılır hale gelmesi, işin içine girmesi daha sonrasında devam eden Another Life x Nigel McGuinness hikayeleri çok keyifli yan hikayeler olarak geçiyor bana şu anlık. Bu şovda özellikle birbirini bağlayan çok fazla segment vardı, o da hoşuma gitti ekstra olarak. Şu an sadece PURE Championship'in arka planda kalması, aslında Omega'nın arka planda kalması tek sıkıntı gibi hissettiriyor bana. Yakın zamanda orada bir kemer değişimi bekliyorum fakat kemer değişiminde de istenilen etkinin olamayacağından korkuyorum, oraya bir şeyler lazım, muhtemelen olacaktır da bir şeyler, bekliyoruz. TV Championship'in etrafında dönenlere kafa basmıyor şimdilik, ilerleyen şovlarda çok büyük şeyler göreceğiz gibi, oranın sonunun da nasıl geleceğini bekliyorum merakla. Herkesin yolu üç aşağı beş yukarı belli gibi duruyor ama Jey'in neler yapacağını hiç kestiremiyorum, geçen sene bu zamanlar gibi aktif olsa çok büyük işler çıkabilirdi şu karakterinden bence, hala ümidim var ama bakalım bekliyorum onun da neler yapacağını. Elinize sağlık, 5 veriyorum.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: