RPG 𝐏𝐀𝐘𝐁𝐀𝐂𝐊 #𝟏 "𝘏𝘦'𝘴 𝘨𝘰𝘵 𝘵𝘩𝘦 𝘸𝘩𝘰𝘭𝘦 𝘸𝘰𝘳𝘭𝘥 𝘪𝘯 𝘩𝘪𝘴 𝘩𝘢𝘯𝘥𝘴 ∞"

PGW: Son Eklenen Parta Git

jaques

clk
Konular
40
Beğeni sayısı
1,194
PG Nakit
220
RPG Karakteri
CM Punk
Takip edemediğim kısımda Snitsky olayını çok beğendim. Goldberg ile olan feudları iki tarafa da fayda sağlamıyordu. @Akashi sef prime mod'u açar artık. Chavo'nun promosundan sonra da tek bir şeyden emin oldum. Kendisi ECH'nin gelmiş geçmiş en iyi çarı olarak anılacak. Bray Wyatt'ın gelişi zaten apayrı bir mevzu. RPG'deki en iyi debut'lardan biri oldu. Elinize sağlık.

Caliph

british master
Konular
225
Beğeni sayısı
1,423
PG Nakit
745
RPG Karakteri
Carlito
1
Takip edemediğim kısımda Snitsky olayını çok beğendim. Goldberg ile olan feudları iki tarafa da fayda sağlamıyordu. @Akashi sef prime mod'u açar artık. Chavo'nun promosundan sonra da tek bir şeyden emin oldum. Kendisi ECH'nin gelmiş geçmiş en iyi çarı olarak anılacak. Bray Wyatt'ın gelişi zaten apayrı bir mevzu. RPG'deki en iyi debut'lardan biri oldu. Elinize sağlık.
Hogan varken mi

Elkeson

PG.com Kullanıcısı
Konular
0
Beğeni sayısı
30
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Christian Cage
Kaçırdığımız sona bak. Güzel bir şov güzel bir sonla bitmiş. Bir AJ Lee ölür bin AJ Lee dirilir. Ancak Snitsky ona yapacaklarımızdan sonra dirilebilecek mi bilemem. Şovu yazan ekibin eline sağlık.

Rise Above Hate

PG İle Giderim
Konular
205
Beğeni sayısı
1,149
PG Nakit
1,240
RPG Karakteri
Nigel McGuinness
Favori Güreşçi
Becky Lynch
Dışarıda olduğumdan takip edemedim ama bomba bir şov olmuş. Fury'i göremeyip Payback diye bir şey görünce noluyoruz tepkisi verdim, ilk kez böyle bir anlık değişim gerçekleşti sanırım. SCSA şova renk katmış, Chavo mikrofonda SCSA'nın seviyesinde kalmış. ECH biraderim karaktere şekil verince böyle oluyor demek ki. Muhammad Hassan'ın karakter gelişimi ve promoları da akıbetinin ne olacağını merak ettiğim nadir şeylerden. Taker vs. Jey feudunun alakaya zangır zangır patladım ama burası PGW, burada her şey mümkün. Snitsky'nin yine bir şirkette bir hatuna konması da beklenen bir şeydi. Ellerinize sağlık ekip.

EnyapxaM

GOD
Konular
8
Beğeni sayısı
52
PG Nakit
0
RPG Karakteri
Randy Orton
Favori Güreşçi
Randy Orton
Dün bütün gün elektrikler gittiği için işler akşama sarktı. Şimdi de şovu okuyayım dedim de bir saattir Fury 2 nerede diye bakıyorum meğer adı değişmiş şovun. Gayet güzel bir şov olmuş, ne kadar sürdü bilmiyorum ama çok uzun sürmedi gibi görünüyor ve bu iyi bir şey. Cody'nin altın bilet almasına sevindim, hak ediyordu zaten. Wyatt'ın sahnelerde ise geçmişe doğru kısa bir yolculuk yaptım diyebilirim. Ekibin eline sağlık, Mayhem için beklemedeyiz.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: