Yaşasaydı 30 Yaşında Olacaktı

JonMoxley

#FatihTerimNefreti
Konular
63
Beğeni sayısı
270
PG Nakit
50
Favori Güreşçi
John Cena
PKK tarafından katledilen Aybüke Öğretmen bugün yaşasaydı 30 yaşında olacaktı. Bölge halkının çocuklarını eğitmesi için Cumhuriyet tarafından yollanan bir memur, bölge halkından kişilerce oluşturulan silahlı terör örgütü tarafından şehit edildi. Unutmayın!

Son düzenleme:

JonMoxley

#FatihTerimNefreti
Konular
63
Beğeni sayısı
270
PG Nakit
50
Favori Güreşçi
John Cena
Öncelikle huzur içinde uyusun yeniden.

Bölge halkı tarafından oluşturulan terör örgütü hangisi?

PKK öldürmemiş miydi?

"Kürdistan İşçi Partisi" üyelerince öldürüldü. Bölgedeki bazı kişilerin oluşturduğu bir örgüt. PKK yani.

Gloom

still just a rat in a cage
Konular
2,080
Beğeni sayısı
1,599
PG Nakit
385
1
"Kürdistan İşçi Partisi" üyelerince öldürüldü. Bölgedeki bazı kişilerin oluşturduğu bir örgüt. PKK yani.
Kuruluşunun ardındaki emperyal güçleri kuruluş sürecinden ayrı tutarak bahsedeni pek görmedim. Basite indirgenmiş oldu sadece “bölge halkı tarafından” demek.

Yeniden Allah rahmet eylesin diyelim.

Son düzenleme:

JonMoxley

#FatihTerimNefreti
Konular
63
Beğeni sayısı
270
PG Nakit
50
Favori Güreşçi
John Cena
Kuruluşunun ardındaki emperyal güçleri kuruluş sürecinden ayrı tutarak bahsedeni pek görmedim. Basite indirgenmiş oldu sadece “bölge halkı tarafından” demek.

Yeniden Allah rahmet eylesin diyelim.

Kuruluşunun ardındaki ayrılıkçılığı öne koyanı ben de pek görmedim, emperyal güçler diyip diğer ülkeleri öne çıkarmak etnik kimlikleri hakkında "bunlar zaten ermeni" demekten farksız. Emperyal güçler senin tabii ki iyi olmanı istemeyecek ve ayrılıkçı örgütlere destek verecek.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: