Türkiye BRICS’e Katılım Başvurusunda Bulundu

Nature Boy

𝔞𝔠𝔢 𝔰𝔱𝔢𝔢𝔩
Konular
161
Beğeni sayısı
2,221
PG Nakit
990
1
AB harici hiçbir oluşumun ekonomik olarak bir faydası olmaz. AB de zaten bizi almıyor almayacaktır da.
Batıyı fazla büyütüyorsun kanka. Petrodoların bittiğini ABD bile biliyor. Burası için aşırı bir beklentim yok ama batı sisteminden kuvvetli olacağını düşünüyorum orta vadede.

Styles Clash

littlefinger
Konular
94
Beğeni sayısı
1,824
PG Nakit
510
Favori Güreşçi
AJ Styles
Batıyı fazla büyütüyorsun kanka. Petrodoların bittiğini ABD bile biliyor. Burası için aşırı bir beklentim yok ama batı sisteminden kuvvetli olacağını düşünüyorum orta vadede.

AB üyesi olabilseydik bu kadar büyük bir enflasyon olmazdı. Bu tek taraflı bizim suçumuz değil tabi.

Styles Clash

littlefinger
Konular
94
Beğeni sayısı
1,824
PG Nakit
510
Favori Güreşçi
AJ Styles
Aga sosyallik iyidir. Az dişari cikmak lazim.

images

BRICS temsili.

Gloom

still just a rat in a cage
Konular
2,080
Beğeni sayısı
1,599
PG Nakit
385
1
İlginç bir karar. Ben AB'ye ya da herhangi bir Avrupa oluşumuna kuşkucu yaklaşan biriyim. BRICS alır başını gider, bu devran tersine döner demiyorum ama Batı ülkelerinin ekonomik ve kültürel olarak aldığı ve almaya devam ettiği darbenin ardından olacak olan da bu aslında. Ekonomik olarak oturttukları sistemler de tarihsel baktığımızda sömürüye dayanıyor. Bugün ekonomik olsun, mülteci krizleri olsun, yaşadıkları birçok krizin temelini kendileri attı. BRICS'in ne sonuç vereceğini merak ediyorum. Hayırlı olsun diyelim.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: