Sizce Okan Buruk İstifa Etmeli Mi?

Arthur Morgan

#Hedef25
Konular
41
Beğeni sayısı
387
PG Nakit
90
RPG Karakteri
Randy Orton
Favori Güreşçi
Cody Rhodes
2 sene içinde hayvan gibi kredi kastı. Ama o kredilerinin hepsini harcayarak bitirdi.

Kopenhag maçı oldu.
Olur hatalar eyvallah kendini geliştirir dedik.

Sparta Prag'dan 4 yedi.
Yönetim bek almadı yönetim istifa dedik.

Karagümrük'e kupa'da elendi.
Olabilir yeter ki kupada elenelim dedik.

Fenerbahçe'ye rezil kepaze oldu.
Gereken yapılmalı bir uyarılmalı, kredisi az kaldı dedik. Şampiyonlukla o krediyi biraz toparladı zaten.

Beşiktaş'tan 5 yedi.
Tüm kredisi bitti artık yapacağı en ufak bir hatada gerekeni söyleriz dedik.

Young Boys'tan 3 yedi.
Kredisi bitti ama son şansı evde çözer herhalde zaten kadro farkı da büyük dedik.

Young Boys'a elendi.
Yeter artık defol git diyoruz.

Bu kadar kredi olmaz artık yeter. Okan Buruk kadar harcama yapılıp Okan Buruk yerinde 99-2000 Fatih Terim bile olsa hatta üstüne Luce'yle başardığımız Real Madrid'den Süper Kupayı alma başarısını da gösterse şimdiye kadar 10 kere postalamışlardı. Bu hala postalanmadı. Avrupa'da Tudor'a, Hamza'ya, Terim'e hatta her maçta 4 yiyen Prandelli'ye laf söylüyorduk ama bunların hiçbirine Okan Buruk'a harcanan para harcanmadı. Ek olarak bunların hiçbiri de o paralara kurulan hayvani kadroyla gidip Young Boys'a kepaze olmadı, olmazdı da. Fiyat performans olarak 24-25 Okan Buruk, Galatasaray tarihinin en kötü teknik direktör performansı maalesef. Bir an önce yollar ayrılmalı yoksa Jose Mourinho, Kadıköy'de Okan'ı patates eder.

god is an astronaut

too audiological to be deaf
Konular
27
Beğeni sayısı
767
PG Nakit
165
RPG Karakteri
''The Fallen Angel'' Christopher Daniels
2 sene içinde hayvan gibi kredi kastı. Ama o kredilerinin hepsini harcayarak bitirdi.

Kopenhag maçı oldu.
Olur hatalar eyvallah kendini geliştirir dedik.

Sparta Prag'dan 4 yedi.
Yönetim bek almadı yönetim istifa dedik.

Karagümrük'e kupa'da elendi.
Olabilir yeter ki kupada elenelim dedik.

Fenerbahçe'ye rezil kepaze oldu.
Gereken yapılmalı bir uyarılmalı, kredisi az kaldı dedik. Şampiyonlukla o krediyi biraz toparladı zaten.

Beşiktaş'tan 5 yedi.
Tüm kredisi bitti artık yapacağı en ufak bir hatada gerekeni söyleriz dedik.

Young Boys'tan 3 yedi.
Kredisi bitti ama son şansı evde çözer herhalde zaten kadro farkı da büyük dedik.

Young Boys'a elendi.
Yeter artık defol git diyoruz.

Bu kadar kredi olmaz artık yeter. Okan Buruk kadar harcama yapılıp Okan Buruk yerinde 99-2000 Fatih Terim bile olsa hatta üstüne Luce'yle başardığımız Real Madrid'den Süper Kupayı alma başarısını da gösterse şimdiye kadar 10 kere postalamışlardı. Bu hala postalanmadı. Avrupa'da Tudor'a, Hamza'ya, Terim'e hatta her maçta 4 yiyen Prandelli'ye laf söylüyorduk ama bunların hiçbirine Okan Buruk'a harcanan para harcanmadı. Ek olarak bunların hiçbiri de o paralara kurulan hayvani kadroyla gidip Young Boys'a kepaze olmadı, olmazdı da. Fiyat performans olarak 24-25 Okan Buruk, Galatasaray tarihinin en kötü teknik direktör performansı maalesef. Bir an önce yollar ayrılmalı yoksa Jose Mourinho, Kadıköy'de Okan'ı patates eder.

Çoğu kısma katılıyorum, bana kalırsa Okan Buruk'un kastığı kredi iki senenin de değil sadece ilk senenin kredisiydi. Ben ikinci senesinde izlediğim hiçbir maçtan ilk senede aldığım keyfi almadım, bunun üstüne takımın bütün kritik maçlarda çuvallaması da (Sen eklememişsin ama bence Molde maçları da kredi düşürdü her ne kadar turu geçmiş olsak da.) yavaş yavaş nötrledi. Bunun dışında Prag maçındaki bek sorunu ne kadar bariz olursa olsun, her ne kadar Beşiktaş maçı skorunu bir çeşit illüzyon olarak alırsam alayım, Okan Buruk bu maçların hepsinde oyun olarak yetersiz kaldı. Bunun bir bedelinin olması ve bazı istifaların gelmesi gerektiğini düşünüyorum. Hatta şu an yönetimde Okan Buruk hariç kim varsa hepsi direkt istifa etsin istiyorum, Okan Buruk'un ise şansı tuttu ve iki hafta sonra derbi var. O derbi öncesi yerine birisi gelse de takıma yeni oyunu o sürede adapte edemez bana kalırsa. Okan'ın galibiyeti getirebileceğini düşünmüyorum ama olur da derbide yenilirse zaten çok ses çıkacak ve kelle yüksek ihtimalle gidecek , ancak tek temennim şu eski günlerin hatırına artık defansif stil mi bulur bilmem ama umarım derbiden puanla döndürür bizi. Gittiğinde güzel hatırlayalım diye o da. Yoksa maalesef ki genel kitle kadronun ekmeğini yediği görüşüne döner, her ne kadar ilk sene için buna pek katılmasam da ikinci sene için ben de aynısını düşünüyorum.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: