Ali Koç'un Göztepe'de Başı Yarıldı!

Kara

-
Konular
157
Beğeni sayısı
1,253
PG Nakit
740
Favori Güreşçi
Roman Reigns
Kimse dokunulmaz değil, fazla özgüvenli hareketlerini azaltması lazım Ali başkanın. Bu arada o iten şahısın bu akşamdan sonra yaşayacağı süreci merakla bekliyoruz. Muhtemelen bir ömür boyu başı ağrıyacak.

slade

unbesiegt
Konular
5
Beğeni sayısı
65
PG Nakit
500
RPG Karakteri
Jinder Mahal
Favori Güreşçi
GUNTHER
Şahsi yorumumu yaparım da çok fazla fbli arkadaş var gerginlik çıkar. Yapmayacağım o yüzden. Şiddete gerek yok futbolda bunu söyleyeyim. 2 sezondur gerginliği had safhada yaşıyoruz.

god is an astronaut

too audiological to be deaf
Konular
27
Beğeni sayısı
768
PG Nakit
165
RPG Karakteri
''The Fallen Angel'' Christopher Daniels
Ali Koç, Türkiye futbol ikliminde kışkırtmaların cevabının saha içinde verilmediğini ne zaman anlayacak merakla bekliyorum. Yapılan davranışı tasvip etmiyorum ancak toplumun damarlarında barbarlık akarken sadece kendisinin inandığı bir protagonistlik hikayesini yazmaya çalışması (Hatta takımı da aynı hikayeye alet etmesi.) daha çok bu tip olaylar doğuracak maalesef.

Dikkat ederseniz sonunda maalesef kelimesi kullanıyorum, çünkü Ali Koç her ne yaparsa yapsın karşılığı bu olmamalı. Ben bunları da kimseyi aklamak için yazmıyorum. Ancak görünen köy kılavuz istemez, ve konu görünen köy olmaksa Türk halkı gibi bazı konularda ne bok olduğu üç aşağı beş yukarı olan bir toplumda; zeki ve eğitimli bir adamın inatla aynı şeyleri yapmaya çalışmasını da ben anlamlandıramıyorum. Bulabildiğim tek cevap da başkanlık koltuğundan kalkmamak yani.

Dragon

JM Cericho
Konular
9
Beğeni sayısı
358
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Alexa Bliss
Taraftarı tribüne almama, şiddete maruz bırakma, saatlerce bekletme, bangır bangır müzik çalma gibi barbarlıklar maalesef bir türlü bitemiyor bu ülkede. Başkanın taraftara sahip çıkmasını anlıyorum ve haklı buluyorum lakin futbol oynanan kısma kadar taşan vaziyeti kabul edemem şahsen. Arkadan itme mevzusuna gelince, geçen sene Trabzon’daki toplu linç ve öldürme girişimini cezasız bırakıp ödüllendirir kendini koruyan insanlara laf edersen ondan cesaret alan biri bugün Ali Koç’u da iter yarın topçuya bıçak da çeker öbür gün bambaşka bir şey yapar. Hem Trabzon hem bugün yaşananlara ise diyecek söz yok artık. Fenerbahçeye uygulanan ırkçılığın haddi hesabı yok. Aynı sene bizi linç etmeye çalışan TS taraftarı statlarında GS’den 5’er 5’er yerken tribünde Icardi sevinci yapıp selfie çekiniyordu. Kimse bana 3 Temmuz muhabbeti yapmasın. 2011’den öncesini de iyi biliyorum.

Bu arada her şeyden bağımsız olarak benim Ali başkana tavsiyem başkanlığı bırakması. Çok kötü zamanlar geçirdik, kendi hataları da oldu lakin artık kendini bazı konularda kontrol edemediği ortada. Sağlığı için de iyi değil. Bazı şeyler olmuyorsa olmuyordur zorlamaya gerek yok.

Bu her kötülüğün anası babası FB işi de böyle devam edecekse cidden bırakalım futbol branşı işini ya da başka lige taşınalım. Daha 2. haftadan ortada fol yok yumurta yok yaşananlara bak. Alın liginiz sizin olsun aga napalım yani bu kadar da olmaz ki.

RiseGen

Go Further
Konular
5
Beğeni sayısı
78
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
LA Knight
Taraftarı tribüne almama, şiddete maruz bırakma, saatlerce bekletme, bangır bangır müzik çalma gibi barbarlıklar maalesef bir türlü bitemiyor bu ülkede. Başkanın taraftara sahip çıkmasını anlıyorum ve haklı buluyorum lakin futbol oynanan kısma kadar taşan vaziyeti kabul edemem şahsen. Arkadan itme mevzusuna gelince, geçen sene Trabzon’daki toplu linç ve öldürme girişimini cezasız bırakıp ödüllendirir kendini koruyan insanlara laf edersen ondan cesaret alan biri bugün Ali Koç’u da iter yarın topçuya bıçak da çeker öbür gün bambaşka bir şey yapar. Hem Trabzon hem bugün yaşananlara ise diyecek söz yok artık. Fenerbahçeye uygulanan ırkçılığın haddi hesabı yok. Aynı sene bizi linç etmeye çalışan TS taraftarı statlarında GS’den 5’er 5’er yerken tribünde Icardi sevinci yapıp selfie çekiniyordu. Kimse bana 3 Temmuz muhabbeti yapmasın. 2011’den öncesini de iyi biliyorum.

Bu arada her şeyden bağımsız olarak benim Ali başkana tavsiyem başkanlığı bırakması. Çok kötü zamanlar geçirdik, kendi hataları da oldu lakin artık kendini bazı konularda kontrol edemediği ortada. Sağlığı için de iyi değil. Bazı şeyler olmuyorsa olmuyordur zorlamaya gerek yok.

Bu her kötülüğün anası babası FB işi de böyle devam edecekse cidden bırakalım futbol branşı işini ya da başka lige taşınalım. Daha 2. haftadan ortada fol yok yumurta yok yaşananlara bak. Alın liginiz sizin olsun aga napalım yani bu kadar da olmaz ki.
1723989338644.png

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: