James Milner ve Hocası Arasındaki Yaş Farkı

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,212
Beğeni sayısı
4,054
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Konudan bağımsız olarak ben Milner'ın yeteri kadar övüldüğünü düşünmüyorum. Ben kendimi bildim bileli Premier Lig'de top oynuyor bu adam ve bunu da gayet istikrarlı bir şekilde yapıyor, çok iyi geçirdiği sezonlar da var ayrıca. Her şeyiyle takdire şayan bir kariyer gerçekten.

Caliph

british master
Konular
204
Beğeni sayısı
1,373
PG Nakit
745
RPG Karakteri
Paul Heyman
1
Konudan bağımsız olarak ben Milner'ın yeteri kadar övüldüğünü düşünmüyorum. Ben kendimi bildim bileli Premier Lig'de top oynuyor bu adam ve bunu da gayet istikrarlı bir şekilde yapıyor, çok iyi geçirdiği sezonlar da var ayrıca. Her şeyiyle takdire şayan bir kariyer gerçekten.
23 sezon... Yorumsuz.

Hellraiser

HOUSE OF BLACK
Konular
34
Beğeni sayısı
518
PG Nakit
330
RPG Karakteri
House of Black
Favori Güreşçi
"Macho Man" Randy Savage

Ek olarak bu yaşına rağmen kariyeri boyunca en etkili performansı ve en uzun süre aldığı dönem Liverpool'da kralın.

Baroš

unsettling differences
Konular
122
Beğeni sayısı
532
PG Nakit
1,545
RPG Karakteri
Kevin Owens
Favori Güreşçi
CM Punk
Görev adamı tabirinin tam karşılığıdır kendisi. Abartmıyorum dünya üzerindeki her takımda böyle oyunculara ihtiyaç vardır. Kloop topçusu diyince aklıma gelen ilk topçulardandır.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: