Eyvah Kalede BJK Efsanesi Muslera Var

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,214
Beğeni sayısı
4,054
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Hoca benim gözden kaçırdığım bir şeyler var demek ki kaptanlığı konusunda. Yani sen benden daha çok ve daha uzun süredir aktif takip ediyorsun. O sebeple ona bir şey demiyorum vardır bir bildiğin. Ama adam sahada her pozisyonda hakeme kadar gidip takım arkadaşlarını savunuyor, takım içinde huzursuzluk yaratmıyor herkesle arası iyi, tüm takım arkadaşlarına sahip çıkıyor. Geçen hocayla basın toplantısı yaptılar yönetimin söylemesi gereken şeyleri söyledi. BJK ve FB maçından sonra çıkıp ne diyecekti bilemiyorum çünkü orada sorun hocadaydı bence hocanın konuşması gerekiyordu. Yine de dediğim gibi sen daha uzun süredir takip ediyorsun vardır bir bildiğin.
Ben daha fazlasını bekliyorum Muslera'dan sadece, çünkü bunu yapması şart. Galatasaray gibi bir camiada kaptanlık yapmak kolay değildir, Muslera bunu yıllardır üstleniyor ve aşina olmadığı şeyler de değil. O derbilerde elbette hoca da konuşacak ama açıklama yapacak isim yükünü zaten mimli olan Kerem Aktürkoğlu'na tek başına hasretmesi çok yanlış bence. FB maçında da o açıklama yapmıştı, JK maçında da üzerine atılan iddialar üzerine konuşma yapmak zorunda kaldı. Ama Muslera bu iki maçtan sonra da hiç yoktu, bir paylaşım dahi yapmadı.

KamilKursat1905

0 YIL BAN
Konular
14
Beğeni sayısı
56
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Rey Mysterio
Muslera ekstra bir kaleci olduğu gibi kötü özellikleri de bir o kadar ekstra. Ayağı geldiğinden beri iyi değil, bir aralar yan top sıkıntısı vardı öyle çok gol yedirdi. Birde sansasyonel gol yeme ustasıdır kendisi. Bendeki yeri çok ayrı olan bir oyuncudur, kendisiyle birlikte büyüdüm desem yanlış olmaz çünkü çoğu kişiyle aynı şeyi paylaşıyoruz bu konuda. Ama kaleyi devretmesi gereken zamanlar geçmeye başladı bile geçen sene avrupadaki performansı da belli. Kaleci bulmak çok da zor bir iş değil ama tarihe baktığımızda Mondragon sonrası bir dönem var o kadar olmasa da sıkıntı çekeceğiz belirli bir dönem. Ufuk'tan tut Zapata'ya kadar ne kadar yetenek fakiri varsa kaleyi koruyordu. 2012'den beri çoğu şampiyonlukta büyük etki etmiş 2015'de bambaşka bir mod açmış olsa da bir yerden başlamak gerekiyor.

Aynen o dediğin süreçleri de unutmadım ama o dönemki kadrolar falan da ortada. Şimdi 13. sırada bitirip ertesi sezona Mertens, Icardi, Mata, Torreira gibi isimler ile başlayabiliyorsun. Kaleci biraz da savunma işi. Önünde Semih-Chedjou varken Muslera ne haldeydi önünde sakatlık öncesi Abdülkerim-Sanchez varken Muslera ne haldeydi örneğin. O bir şekil hallolur bence yoksa 45 yaşına kadar Muslera'yı oynatmak zorunda kalırız. 😅

Hoca benim gözden kaçırdığım bir şeyler var demek ki kaptanlığı konusunda. Yani sen benden daha çok ve daha uzun süredir aktif takip ediyorsun. O sebeple ona bir şey demiyorum vardır bir bildiğin. Ama adam sahada her pozisyonda hakeme kadar gidip takım arkadaşlarını savunuyor, takım içinde huzursuzluk yaratmıyor herkesle arası iyi, tüm takım arkadaşlarına sahip çıkıyor. Geçen hocayla basın toplantısı yaptılar yönetimin söylemesi gereken şeyleri söyledi. BJK ve FB maçından sonra çıkıp ne diyecekti bilemiyorum çünkü orada sorun hocadaydı bence hocanın konuşması gerekiyordu. Yine de dediğim gibi sen daha uzun süredir takip ediyorsun vardır bir bildiğin.

Bence benim de bahsettiğim konudan bahsediyor. Takım kazandığında Muslera ve Icardi hep en önde ama takım yenildiğinde bu isimleri hiçbir yerde göremiyoruz. Bu benim de canımı sıkıyor maalesef.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: