Eyvah Kalede BJK Efsanesi Muslera Var

Uncle Junior

sekkusu yaritai
Konular
32
Beğeni sayısı
669
PG Nakit
190
Favori Güreşçi
The Undertaker
1-2 tanesi hariç kazandığımız 7 champliğin hepsinde büyük pay sahibi(O 1-2 tanesinde de yine istatistik olarak ligin en iyisi.) Alex-Hagi ayarı bir efsane olan büyük kaptanı saygıyla selamlıyorum ok. Bence bırakma zamanı geldi de geçiyor son iki sezondaki pas hataları çıldırttı ellerde hâlâ çok iyi olsa da. Keşke bıraksaydı geçen sezon.

Sanırsın emekliliğine doğru bozmamış topçu var. Messi-Ronaldo bile yaşlandıkça formdan düştü, Ronaldo'nun son hali ortadaydı. Yani GOAT tier'da bile hal böyleyken çinko karbon TR ligi kalecisinden 30 sene prime performans beklemek nasıl bir kafa anasını satayım. Icardi ilk senesinde nasıldı ikinci senesinde nasıl. Muslera yine uzun seneler kalitesini korudu düşüşler olacak ona yapacak bir şey yok. Da işte keşke tadında bırakmayı bilseler. Hoş Muslera'nın muadilini bulmak da çok zor ama neyse.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,214
Beğeni sayısı
4,054
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
1-2 tanesi hariç kazandığımız 7 champliğin hepsinde büyük pay sahibi(O 1-2 tanesinde de yine istatistik olarak ligin en iyisi.) Alex-Hagi ayarı bir efsane olan büyük kaptanı saygıyla selamlıyorum ok. Bence bırakma zamanı geldi de geçiyor son iki sezondaki pas hataları çıldırttı ellerde hâlâ çok iyi olsa da. Keşke bıraksaydı geçen sezon.

Sanırsın emekliliğine doğru bozmamış topçu var. Messi-Ronaldo bile yaşlandıkça formdan düştü, Ronaldo'nun son hali ortadaydı. Yani GOAT tier'da bile hal böyleyken çinko karbon TR ligi kalecisinden 30 sene prime performans beklemek nasıl bir kafa anasını satayım. Icardi ilk senesinde nasıldı ikinci senesinde nasıl. Muslera yine uzun seneler kalitesini korudu düşüşler olacak ona yapacak bir şey yok. Da işte keşke tadında bırakmayı bilseler. Hoş Muslera'nın muadilini bulmak da çok zor ama neyse.
Emeklilik çağı geldiyse çıkıp emekli olacak, kulübün yıllık 2.5 milyon parasını yemeyecek. Eğer yiyorsa da Sami Yen'deki 0-1 FB ve 0-5 JK mağlubiyetlerinden sonra yaptığı gibi bir yerlere siyip de medyadan kaçmayacak, kaptansa adam gibi kaptanlığını yapacak. Muslera'nın bu camiaya yaptığı katkıyı elbette göz ardı edecek değiliz ama son 3 senesinin çok da iyi geçmediği aşikar.

Uncle Junior

sekkusu yaritai
Konular
32
Beğeni sayısı
669
PG Nakit
190
Favori Güreşçi
The Undertaker
Emeklilik çağı geldiyse çıkıp emekli olacak, kulübün yıllık 2.5 milyon parasını yemeyecek. Eğer yiyorsa da Sami Yen'deki 0-1 FB ve 0-5 JK mağlubiyetlerinden sonra yaptığı gibi bir yerlere siyip de medyadan kaçmayacak, kaptansa adam gibi kaptanlığını yapacak. Muslera'nın bu camiaya yaptığı katkıyı elbette göz ardı edecek değiliz ama son 3 senesinin çok da iyi geçmediği aşikar.
Farklı ne söyledim? Tadında bırakmayı bilmiyorlar dedim işte. Son seneleri iyi geçmedi de dedim özellikle attığı paslar ki dün de çok kötü bir pas attı.

Sosyal medyada bu adama tamamen düşman bi güruh var ona yazdım zaten bu mesajı durduk yere Muslera övmedim.

Ayrıca adam gayet kaptanlığını yapıyor. Yönetim bile konuşmazken konuştu geçen.

KamilKursat1905

0 YIL BAN
Konular
14
Beğeni sayısı
56
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Rey Mysterio

Kaleci bulmak aslında kolay. Szczesny boşta mesela. De Gea boştaydı, 80 milyon para ödenen Kepa istenmeyen adam durumunda. Bizim yönetimler korkuyor Muslera'ya sözleşme veriyor. Keşke Muslera da tadında bıraksaydı. Selçuk İnan'ı yakından tanıyan birisi aslında benzer durumun olacağını bilebilirdi. GS tarihinin en iyi orta sahalarından birisi de 2016'dan sonra en nefret edilen adama dönüştü. Muslera açısından sıkıntım hala bazı aynı şeyleri yapıyor. Tabi demiyorum 2011'deki hali gibi oynamalı ama çok basit şeyleri de yapamıyor artık.

Baroš

unsettling differences
Konular
122
Beğeni sayısı
532
PG Nakit
1,545
RPG Karakteri
Kevin Owens
Favori Güreşçi
CM Punk
Kaleci bulmak aslında kolay. Szczesny boşta mesela. De Gea boştaydı, 80 milyon para ödenen Kepa istenmeyen adam durumunda. Bizim yönetimler korkuyor Muslera'ya sözleşme veriyor. Keşke Muslera da tadında bıraksaydı. Selçuk İnan'ı yakından tanıyan birisi aslında benzer durumun olacağını bilebilirdi. GS tarihinin en iyi orta sahalarından birisi de 2016'dan sonra en nefret edilen adama dönüştü. Muslera açısından sıkıntım hala bazı aynı şeyleri yapıyor. Tabi demiyorum 2011'deki hali gibi oynamalı ama çok basit şeyleri de yapamıyor artık.
Muslera ekstra bir kaleci olduğu gibi kötü özellikleri de bir o kadar ekstra. Ayağı geldiğinden beri iyi değil, bir aralar yan top sıkıntısı vardı öyle çok gol yedirdi. Birde sansasyonel gol yeme ustasıdır kendisi. Bendeki yeri çok ayrı olan bir oyuncudur, kendisiyle birlikte büyüdüm desem yanlış olmaz çünkü çoğu kişiyle aynı şeyi paylaşıyoruz bu konuda. Ama kaleyi devretmesi gereken zamanlar geçmeye başladı bile geçen sene avrupadaki performansı da belli. Kaleci bulmak çok da zor bir iş değil ama tarihe baktığımızda Mondragon sonrası bir dönem var o kadar olmasa da sıkıntı çekeceğiz belirli bir dönem. Ufuk'tan tut Zapata'ya kadar ne kadar yetenek fakiri varsa kaleyi koruyordu. 2012'den beri çoğu şampiyonlukta büyük etki etmiş 2015'de bambaşka bir mod açmış olsa da bir yerden başlamak gerekiyor.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,214
Beğeni sayısı
4,054
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Farklı ne söyledim? Tadında bırakmayı bilmiyorlar dedim işte. Son seneleri iyi geçmedi de dedim özellikle attığı paslar ki dün de çok kötü bir pas attı.

Sosyal medyada bu adama tamamen düşman bi güruh var ona yazdım zaten bu mesajı durduk yere Muslera övmedim.

Ayrıca adam gayet kaptanlığını yapıyor. Yönetim bile konuşmazken konuştu geçen.
Babo kaptanlığını yapıyor demen haricinde katılıyorum. Muslera'nın bence eleştirilmesi gerekiyor ama düşmanlık yapılması bana da mantıksız geliyor, ama bu ülkedeki linç kültürünü biliyorsun. Kimi olursa olsun yutuveriyor. Ben emekli olması gerektiğini bastırmak istedim sadece, öyle az buz bir maaş da almıyor yani 40 yaşında bir oyuncuya göre. İndirime de gitmiyor maaşında, ki eğer çok kaptansa bunu da yapması gerekiyor.

Uncle Junior

sekkusu yaritai
Konular
32
Beğeni sayısı
669
PG Nakit
190
Favori Güreşçi
The Undertaker
Babo kaptanlığını yapıyor demen haricinde katılıyorum. Muslera'nın bence eleştirilmesi gerekiyor ama düşmanlık yapılması bana da mantıksız geliyor, ama bu ülkedeki linç kültürünü biliyorsun. Kimi olursa olsun yutuveriyor. Ben emekli olması gerektiğini bastırmak istedim sadece, öyle az buz bir maaş da almıyor yani 40 yaşında bir oyuncuya göre. İndirime de gitmiyor maaşında, ki eğer çok kaptansa bunu da yapması gerekiyor.
Hoca benim gözden kaçırdığım bir şeyler var demek ki kaptanlığı konusunda. Yani sen benden daha çok ve daha uzun süredir aktif takip ediyorsun. O sebeple ona bir şey demiyorum vardır bir bildiğin. Ama adam sahada her pozisyonda hakeme kadar gidip takım arkadaşlarını savunuyor, takım içinde huzursuzluk yaratmıyor herkesle arası iyi, tüm takım arkadaşlarına sahip çıkıyor. Geçen hocayla basın toplantısı yaptılar yönetimin söylemesi gereken şeyleri söyledi. BJK ve FB maçından sonra çıkıp ne diyecekti bilemiyorum çünkü orada sorun hocadaydı bence hocanın konuşması gerekiyordu. Yine de dediğim gibi sen daha uzun süredir takip ediyorsun vardır bir bildiğin.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: