Son Dakika: Eskişehir Çalkalandı, Oturanlara ''GHOST'' Maskeli Çocuk Saldırdı

Punk City

kralkaya
Konular
409
Beğeni sayısı
332
PG Nakit
275
RPG Karakteri
CM Punk
Favori Güreşçi
CM Punk
Manifesto olarak bakıldığında değeri alt takıma sürülmelik. Ailesi olan problemleri dışarıya yansıtmak istemis. Breiveik'den etkilenmiş ama o adam neredeyse 1000 sayfalık bir manifesto yayınlayıp içinde tarih,din,felsefe ve politikadan bahsederken net olarak bilgili bir insan olduğunu göstermişti. Bu çocuk en hafif tabiriyle 17 yaşında bir ergen ve daha da önemlisi bir incel.
Valla tipine baktım çocuğun büyük ihtimal tipinden dolayı çok zorbalanmış. İyice içine kapanmış. Steam pp si bile Breivik zaten...

Tolga

Pepsi Konseyi
Konular
618
Beğeni sayısı
772
PG Nakit
1,075
RPG Karakteri
Adam Copeland
Favori Güreşçi
Nic Nemeth
1
Tam olarak incell denemez ya. Karı kıza ulaşamama teması yok gördüğüm kadarıyla. Düz mal bir çocuk işte.
Bir tane sevgilisi olmuş, o da femboy.
Ben şahsen Red Pill'i destekliyorum. Bunun argümantasyonunu yaparım sana bir ara DC'de ancak sorun, küçük yaşta bir çocuğu kendi halinde internete bırakılması. İnternette her şey var. Belirli bir olgunluğa gelmeden okuyacağı bazı şeyler çocukları böyle ucube yapıyor. Ebeveynlik yapamayacak durumda olup çocuk yapan insanlara ciddi cezalar verilmeli. Dün 7 insan, bu çocuğun anne babasının sorumsuzluklarının bedelini ödedi.
Ailesinin durumu pek iyi olmadığı için ebeveynleri geç saatlere kadar çalışıyormuş.

Nature Boy

𝔞𝔠𝔢 𝔰𝔱𝔢𝔢𝔩
Konular
159
Beğeni sayısı
2,219
PG Nakit
990
1
Ailesinin durumu pek iyi olmadığı için ebeveynleri geç saatlere kadar çalışıyormuş.
İlgilenemeyeceğin çocuğu yapmamak lazım. Yaparsan gelebileceği yer bu. Bunların ve bunlar gibilerin sorumsuzluğu yüzünden toplumda böyle mallar var ve artık insanların canlarına kast ediyorlar.

Tolga

Pepsi Konseyi
Konular
618
Beğeni sayısı
772
PG Nakit
1,075
RPG Karakteri
Adam Copeland
Favori Güreşçi
Nic Nemeth
1
İlgilenemeyeceğin çocuğu yapmamak lazım. Yaparsan gelebileceği yer bu. Bunların ve bunlar gibilerin sorumsuzluğu yüzünden toplumda böyle mallar var ve artık insanların canlarına kast ediyorlar.
Adamın vasiyeti bana edit yapın.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: