Bu Fikre Ne Dersiniz?

Johnkorey

QuietQuitting
Konular
553
Beğeni sayısı
1,327
PG Nakit
1,445
RPG Karakteri
Ezekiel Jackson
Favori Güreşçi
Edge
Katılmıyorum. Bu kadar scripte dayalı bir olayda neye göre sıralayacağız güreşçileri? Hareketleri yapma derecelerine göre mi? Artistik patinaj mı bu??

Johnkorey

QuietQuitting
Konular
553
Beğeni sayısı
1,327
PG Nakit
1,445
RPG Karakteri
Ezekiel Jackson
Favori Güreşçi
Edge
Jericho'nun zamanında sıçtığı fikirlerden birisi. Eşeğin aklına karpuz kabuğu sokulmuş.
Babadır ama saçmalıyor bazen. Shakespeare bugün yaşıyor olsa güreş şovları yazıyor olurdu diyen birinden beklenecek tarzda bir fikir.

Nature Boy

𝔞𝔠𝔢 𝔰𝔱𝔢𝔢𝔩
Konular
159
Beğeni sayısı
2,219
PG Nakit
990
1
Babadır ama saçmalıyor bazen. Shakespeare bugün yaşıyor olsa güreş şovları yazıyor olurdu diyen birinden beklenecek tarzda bir fikir.
Gençliğindeki güreşçiliğine ve kariyeri boyunca izlediğimiz güzel anlara sözüm yok ancak bu adamın kafası hiçbir zaman güreşe basmadı. İyi yapımcılarla çalışırsa baba olur, kendi haline bırakırsan madara.

Baroš

unsettling differences
Konular
122
Beğeni sayısı
532
PG Nakit
1,545
RPG Karakteri
Kevin Owens
Favori Güreşçi
CM Punk
Indy güreşçileri veya Luchadorlar olsa güzel olabilir diyeceğim de neye göre sıralanacaklar veya maç sonuçları neye göre belirlenecek? Sonucu senaryolara göre belirlenebilen yarı spor. İmkansız.

Huma

huma
Konular
36
Beğeni sayısı
104
PG Nakit
150
Yok sinema, yok olimpiyat. Pro-Güreş zaten çok yaratıcı ve güzel bir konsept iken bu tür şeyleri saçma buluyorum. Tony spora dayalı bir Pro-Güreş şirketi yönetmeyi denedi ve durum ortada.

Nature Boy

𝔞𝔠𝔢 𝔰𝔱𝔢𝔢𝔩
Konular
159
Beğeni sayısı
2,219
PG Nakit
990
1
Yok sinema, yok olimpiyat. Pro-Güreş zaten çok yaratıcı ve güzel bir konsept iken bu tür şeyleri saçma buluyorum. Tony spora dayalı bir Pro-Güreş şirketi yönetmeyi denedi ve durum ortada.
Tony yorumuna kadar imza atıyorum. Sonrası zırva. AEW bir pro-güreş şirketi falan değil. WWE, daha fazla güreştir.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: