Emre Özcan, Okan Buruk Övüyor

Baroš

unsettling differences
Konular
122
Beğeni sayısı
532
PG Nakit
1,545
RPG Karakteri
Kevin Owens
Favori Güreşçi
CM Punk
Kendin gelip burada yönetim ekibi GS düşmanı algısı yapıyorsun, bunu diyince hemen hücuma geçiyorsun. Dışarıdayken videoyu izleme fırsatım yoktu, görünce attım. Çok biliyorsan bundan sonra sen atarsın ben nasıl GS düşmanlığı yapıyorsam sen de GS seviciliği yaparsın. Sana ters cevap vermemek için hâlâ burada umarım tersinden kalkmışsındır diyip geçiştiriyorum sonra kaçıyorsun diyorsun. Son zamanlarda forumda moderatör olduğum için insanlarla iyi geçinmeye çalışıyorum burada yine laf yapmaya çalışıyorsun. Yazma kardeşim o zaman konuya.
Ağır ithamlarda bulunulmadıkça rankından dolayı kimseye ters yapma lüksün yok zaten. Sen forumun yönetim ekibinde bulunan birisin. Cevap yetiştirmek yerine ceza uygulayacak yetkin var. Normalde kaale almam geçerim ama sen benim yazdığım şeyleri sürekli dile getirip algının kralı yapıyorsun. yönetim gs düşmanı lafını istersen banner'a falan yaz. Berat'la olsun forum içinde birkaç modla olsun tatlı şekilde fb-gs muhabbetlerimiz var ayrıca dediğin konuya admin mesaj attı. Zannediyorum ki kötü bir şey olsa kendisi herhangi bir ceza uygulardı. Yönetim içimde sevdiğim insanlar var, muhabetimiz olmamasına rağmen sempati duyduklarım var. Forum ortamı gerilmesin hatırlar bozulmasın diye elimden geldiğince alttan almaya çalışıyorum ama bana karşı yaptığın ayıplar bir değil iki değil. Zamanında bir iki tartışmaya girdik diye ''gergin gese holiganı'' kafasından çıkın yoksa bu kafada olan birisine harbiden öyle olacağım.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: