Emre Özcan, Okan Buruk Övüyor

KALKTI!!!!

PG.com Kullanıcısı
Konular
50
Beğeni sayısı
2,551
PG Nakit
1,155
RPG Karakteri
Val Venis
Favori Güreşçi
John Cena
Övmemiş sövmüş. Bu taktik akla ilk gelen taktik. Aynı şeyi düşünmek için milyonlar kazanmanıza gerek yok. Sistem diye bir şey bundan dolayı var demeye getirmiş Emre Özcan.

Tolga

Pepsi Konseyi
Konular
618
Beğeni sayısı
772
PG Nakit
1,075
RPG Karakteri
Adam Copeland
Favori Güreşçi
Nic Nemeth
1

Baroš

unsettling differences
Konular
122
Beğeni sayısı
532
PG Nakit
1,545
RPG Karakteri
Kevin Owens
Favori Güreşçi
CM Punk
@Tolga spor konularında attığın başlıklar hep mi falso olur güzel kardeşim? Millet videoyu değil başlığı tartışıyor.

Tolga

Pepsi Konseyi
Konular
618
Beğeni sayısı
772
PG Nakit
1,075
RPG Karakteri
Adam Copeland
Favori Güreşçi
Nic Nemeth
1
@Tolga spor konularında attığın başlıklar hep mi falso olur güzel kardeşim? Millet videoyu değil başlığı tartışıyor.
Ben zaten açıklamasını yaptım, her mesaja alıntı atıp tek tek cevap vermemi beklemiyorsundur herhalde? Ama yani bugün koyu Galatasaraylı Punk City'e de yazdığın bu yönetim GS düşmanı mesajından sonra bugün tersinden kalktığını umarak tekrar cevap vermeyi tercih etmiyorum.

Baroš

unsettling differences
Konular
122
Beğeni sayısı
532
PG Nakit
1,545
RPG Karakteri
Kevin Owens
Favori Güreşçi
CM Punk
Ben zaten açıklamasını yaptım, her mesaja alıntı atıp tek tek cevap vermemi beklemiyorsundur herhalde? Ama yani bugün koyu Galatasaraylı Punk City'e de yazdığın bu yönetim GS düşmanı mesajından sonra bugün tersinden kalktığını umarak tekrar cevap vermeyi tercih etmiyorum.
Yazdığım mesajda sorun varsa sil o zaman. Yaş desem ağlıyorsun zora gelince geriye takıyorsun. Yani ne yazacağımı bilemedim. Gerçi ne yazsam dc biona yazarsın sen🤣 Millete yalakalık yapmaktan bıkmayan arkadaş da bana laf gelince damlayıp alev atmış🤣 Sevmiyorsanız engelleyin kardeşim.

Tolga

Pepsi Konseyi
Konular
618
Beğeni sayısı
772
PG Nakit
1,075
RPG Karakteri
Adam Copeland
Favori Güreşçi
Nic Nemeth
1
Yazdığım mesajda sorun varsa sil o zaman. Yaş desem ağlıyorsun zora gelince geriye takıyorsun. Yani ne yazacağımı bilemedim. Gerçi ne yazsam dc biona yazarsın sen🤣 Millete yalakalık yapmaktan bıkmayan arkadaş da bana laf gelince damlayıp alev atmış🤣 Sevmiyorsanız engelleyin kardeşim.
Kendin gelip burada yönetim ekibi GS düşmanı algısı yapıyorsun, bunu diyince hemen hücuma geçiyorsun. Dışarıdayken videoyu izleme fırsatım yoktu, görünce attım. Çok biliyorsan bundan sonra sen atarsın ben nasıl GS düşmanlığı yapıyorsam sen de GS seviciliği yaparsın. Sana ters cevap vermemek için hâlâ burada umarım tersinden kalkmışsındır diyip geçiştiriyorum sonra kaçıyorsun diyorsun. Son zamanlarda forumda moderatör olduğum için insanlarla iyi geçinmeye çalışıyorum burada yine laf yapmaya çalışıyorsun. Yazma kardeşim o zaman konuya.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: