BAB EVRENİ Florida Coast Wrestling

god is an astronaut

too audiological to be deaf
Konular
23
Beğeni sayısı
626
PG Nakit
165
RPG Karakteri
''The Fallen Angel'' Christopher Daniels
Hoca ben benim şirkettekiler tanınmaz diyordum senin şirkette birkaç kişiyi tanıyorum anca. Boş bir zamanında bu adamlar kimdir necidir anlatsan fena olmaz bence. Şov da başlangıç için fena değil ısınma tadında daha çok, görsel kullanımını arttırabilirsin belki. Adamları zaten tanımıyoruz, görmeyince kafandan isim sıkıyormuşsun gibi olmuş azıcık. Emeğine sağlık.

Konular
140
Beğeni sayısı
1,254
PG Nakit
1,000
RPG Karakteri
"starboy" Wes Lee
Favori Güreşçi
CM Punk
Hoca ben benim şirkettekiler tanınmaz diyordum senin şirkette birkaç kişiyi tanıyorum anca. Boş bir zamanında bu adamlar kimdir necidir anlatsan fena olmaz bence. Şov da başlangıç için fena değil ısınma tadında daha çok, görsel kullanımını arttırabilirsin belki. Adamları zaten tanımıyoruz, görmeyince kafandan isim sıkıyormuşsun gibi olmuş azıcık. Emeğine sağlık.
kral haklısın, bir tık kendim yıldız yaratma işine girmeye çabalayacağım ben gimmicklerini kendim vererek, şovlar ilerledikçe daha rahat "bu adam böyle birisi" diyebileceksiniz gibi bir planım var olursa. görsel kullanma işini bir sonraki şov yapacağım, fark ettim ben de onu diğer şovlara bakınca. teşekkür ederim.

Styles Clash

This Is The Way
Konular
85
Beğeni sayısı
1,275
PG Nakit
370
Favori Güreşçi
AJ Styles
Swann çok enerjik bir şekilde şovu açmış. Andrew Everett ise kendisini burada iyi değerlendirecek. Oney Lorcan iddialı girmiş. Blake Christian ise gelecek vadediyor. Kardeşi kardeşe kırdırman hoş olmadı. Ya bu Swann ne overrated adam oldu kardeşim xD her segmentte bu adam var xD. Main event ise olay olmuş. Gunns kazansın isterdim ama nasip kısmet. İleride onu bekleyen büyük planları görebiliyorum. Ayrıca Swan mevzularının da TTC'ye bağlanacağı kanaatindeyim.

Konular
56
Beğeni sayısı
1,142
PG Nakit
730
RPG Karakteri
Alberto El Patron
Favori Güreşçi
Mini Cane
Abi backstory falan anlaşılıyor tamam da, o rosterin hali ne yaaaaaa. Abi şovu Rich Swann açan şirketten bir şey beklemem zaten diyeceğim de, adam yok ki abi başka... unlucky. İlk şampiyon olabilir, müsait duruyor orası için bilinirlik açısından, bu ikiliiy tanımııyorum ama Everett epey iyi performans göstermiş. Muhtemelen bu performansının ödülünü alır diye düşünüyorum birkaç şov içinde. Oney Lorcan ağabey SERT bir promo kesmiş, ben beğendim baya gözümüze girdi bu promodan sonra. Bu adamları da tanımıyorum, Blake adlı arkadaş iyi bir galibiyet kazanmış diyelim. Rich Swann vs Oney Lorcan şirketin ana olayı olacak galiba, ikili ilk günden epey gerilimiş ama tarafımız alfa hareketleriyle Lorcan gibi duruyor. YA ABİ SEN KARDEŞLERİ NİYE BİRBİRİNE KIRDIRIYORSUN. Dezmond Xavier isimli arkadaş epey yürek yemiş gibi duruyor ama arka alandan da yiyen tek adam o galiba herifi hastaneye yollamışlar tık yok. Burch & Lorcan birlikteliği bu şirkette de olacak gibi duruyor. Herhalde öbür hafta Xavier vs. Lorcan maçıyla beraber hem Swann'ı hem de Burch'u görürüz bir şekilde işin içinde. Main eventte Bobby Gunns tarafındaydık ama Jake Something adlı arkadaşın fotoğrafına bakınca baya karizma bir şey olduğunu gördük o yüzden sonucu normal karşıladım. Rosterdaki adamlara şovlar ilerledikçe ısınacağız gibi duruyor ama ilk şov için gayet iyi olmuş. Tek sıkıntı adamlar tanınmıyor, onu da fotoğraf koyup halledersin zaten öbür şov. Abi lobi va rmı

Shiniest Wizard

PG.com Kullanıcısı
Konular
1
Beğeni sayısı
33
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
AJ Styles
Sonradan şirket açan herkese söylediğim gibi sana da söyleyeyim hocam. Bomboş kalan güreşçi havuzundan roster çıkarmak başarı bence. Tebrik ediyorum o yüzden. Rich Swann'ın Main Event potasında başarı yakalamasını isterim. Hep alışık olduğumuz isimlerin dışında bir ismi görmek güzel olur. Andrew Everett ve Blake Christian'ın galibiyetleri güzel. İyi bir başlangıç yapmışlar. Lorcan'ın iddialı olmasını sevdim. Akabinde Swann'a yaptığı saldırı da gayet hoş. Aralarında güzel bir husumetin döneceğini düşünüyorum. Time Limit olayını bu şirkette de görmek sevindirici. Hikayelere güzel katkı sağlayacaktır kardeşlerin maçında olduğu gibi. Jake'in main eventteki galibiyeti bir hayli önemli. Şirketin ilk main eventini üstün kapatmak nadide bir olay. Genel olarak güzel bir şov olmuş. Eline sağlık.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: