Forumdan Kimlerle Buluştunuz?

Johnkorey

QuietQuitting
Konular
553
Beğeni sayısı
1,327
PG Nakit
1,445
RPG Karakteri
Ezekiel Jackson
Favori Güreşçi
Edge
Pinfalldan yi ki görüştüm dediklerim oldu, keşke görüşmeseydim dediklerim oldu. Hiçbiri şu an burada olmadığı için bu soruya hiçbiri diyorum. Şimdilik...

Pink Floyd

biggest icon in wrestling
Konular
7
Beğeni sayısı
118
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
The Rock
Eski yerlerden iyi ki görüştüm dediklerim oldu, keşke görüşmeseydim dediklerim oldu. Hiçbiri şu an burada olmadığı için bu soruya hiçbiri diyorum. Şimdilik...

İstanbul'a gel de militarizm ve ordumuzun geleceği hakkında iki hasbihal edelim.

Johnkorey

QuietQuitting
Konular
553
Beğeni sayısı
1,327
PG Nakit
1,445
RPG Karakteri
Ezekiel Jackson
Favori Güreşçi
Edge
İstanbul'a gel de militarizm ve ordumuzun geleceği hakkında iki hasbihal edelim.
En militaristini anti militarist yapar askerlik a.. En kısa zamanda inşallah.
Bu arada ilk mesajıma ufak bir edit çektim. Nasılsa kapandı diye isim vermemde bir sakınca yoktur diye umuyorum.

Mamy D Way

🍓
Konular
32
Beğeni sayısı
422
PG Nakit
0
RPG Karakteri
Jeff Hardy
Favori Güreşçi
Adam Cole
Bizde liste biraz kabarık çok şükür.

@Akashi
@atiban't
@Caliph
@keka
@pontiac bandit
@Broken Dreams
@Danke
@Coup de Grâce
@Legatus Maximus
@The Gold Standard
@The Last Jedi
@Yulier
@Look! a Wizard

Her biriyle en azından bir zurna yemişliğimiz, bir kahve içmişliğimiz, bir duygusal meseleleri masaya yatırmışlığımız, bir fifa atmışlığımız, bir kahkaha patlatmışlığımız vardır. İyi ki de vardır..
Benimle forumda mı tanıştın la :D

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,212
Beğeni sayısı
4,054
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
@Sling Blade ve @Deathmatch Classic ile 3 gün beraber kaldık Denizli'de. (Taylan ile aynı yatakta uyuduk👉👈)

@Bulletproof ile de geçen yaz İzmir'de buluştuk, BAZUKA DÜRÜM date'i oldu naçizane

@The Mandalorian ile 3 kere buluştuk, 1'inde @deathcrushh da aramızdaydı.

@Bogi biladerim ile geçen sene muazzam keyifli bir Konak Sahil turu yaptık, körfezdeki bok kokusunda bi tek bu adam için katlanırım bu arada...

@La Mision ile sayamayacağım kadar çok görüştük, bu sene çentiğe bi tane daha yazarız diye düşünüyorum.

Şimdilik bunlar. Bir aksilik olmazsa yakın gelecekte @Coup de Grâce biladerim yıllık izin ayağına bi İzmir çakarsa onunla buluşacağız gibi. @ReQuem'den de her ay aldığım "kanka gelicem ya" sözünü bugün aldım, eğer yan çizmezse onu da yazarız buraya...

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: