Forumdan Kimlerle Buluştunuz?

Caliph

british master
Konular
207
Beğeni sayısı
1,406
PG Nakit
745
RPG Karakteri
Carlito
1
Forum ortamındaki bazı arkadaşlıklar sadece sanal ortamda kalmıyor, sosyal hayata da taşınıyor. Forum ortamındaki hangi kişilerle arkadaşlarınızı/dostluklarınızı gerçek hayata da taşıyıp buluşup, hoş hasbihal ettiniz?

@GBB
@Akashi
@atiban't
@Coup de Grâce
@Layne Staley
@Legatus Maximus
Baytan var bir de adam nasıl bir nick aldıysa aklımdan çıkmış, etiket atamadım.

Bizim listemiz bu şekil, all star gibi ekip vallahi. ✍️

atiban't

HAREM OG
Konular
61
Beğeni sayısı
534
PG Nakit
150
Favori Güreşçi
Angelico
@Akashi
@Caliph
@Coup de Grâce
@Layne Staley
@Legatus Maximus
@eta
@pontiac bandit

En çok dedeyle oturmuşumdur. 2018 Ankara, 2019 Üsküdar derken 20/21'de dedenin Enver Paşa dönemlerinde 2-3 haftada bir Beşiktaşta otururduk. Tabi en son Starbucks çıkışı Moda sahil ve sabah 6'da uyandırıp tıraşını yapıp askere yolladık adamı, daha da haber alamadık..

nicklerini bilmemekle beraber İlkay ve Melih Türkmen de vardı. Tabi forumdalar mı onu da bilmiyorum.

Rabbülalemin izin verirse ÇOK YAKINDA @GBB umudumuz var.

Caliph

british master
Konular
207
Beğeni sayısı
1,406
PG Nakit
745
RPG Karakteri
Carlito
1
@Akashi
@Caliph
@Coup de Grâce
@Layne Staley
@Legatus Maximus
@eta
@pontiac bandit

En çok dedeyle oturmuşumdur. 2018 Ankara, 2019 Üsküdar derken 20/21'de dedenin Enver Paşa dönemlerinde 2-3 haftada bir Beşiktaşta otururduk. Tabi en son Starbucks çıkışı Moda sahil ve sabah 6'da uyandırıp tıraşını yapıp askere yolladık adamı, daha da haber alamadık..

nicklerini bilmemekle beraber İlkay ve Melih Türkmen de vardı. Tabi forumdalar mı onu da bilmiyorum.

Rabbülalemin izin verirse ÇOK YAKINDA @GBB umudumuz var.
Adamı 2 saatlik uykusundan uyandırma görevi bana düşünce yaşadığım stresi çok az şeyde yaşadım.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: