BAB SmackDown

Tolga

Pepsi Konseyi
Konular
604
Beğeni sayısı
765
PG Nakit
1,075
RPG Karakteri
Adam Copeland
Favori Güreşçi
Nic Nemeth
1
Taburemizi sonunda çekebildik, bundan sonra da Collision yazmayı planlıyorum. Bakalım olay çıkacak mı ve nasıl yapılacak, meraklıyız. Zaten beklediğimiz bir sonuçtu, #DIY'den burada uzun soluklu bir şeyler yapmalarını bekliyoruz. Kevin Owens ile Randy Orton'ın ara ara işleri sorgulaması bir Orton-Cody feudunun habercisi gibi ama ortada bir şey yok göreceğiz. Bu feudla alakalı her madde okuduğumda Nia kazandıktan sonra Tiff cash-in işi kafaya öyle böyle yatmıyor. Andrade ne SmackDown'ı abi WWE Speed'de görmek isteriz. Bu BaB'ların güncel olma işi beni harbi feci boşluğa düşürüyor, maçı görünce bir an bunlar geçen hafta takımdı normal maç yapmadı mı dedim. Son RAW'u izlerken'de Ripley Carlito niye burada falan yapmıştı, ben de @Akashi 'nin BaB'da da aynı mevzu oldu diye niye 2 haftadır aynı şeyi yapıyorlar herhalde Carlito'yu şutlayacaklar falan demiştim kendi kendime. A-Town Down Under'da dağılsın da SummerSlam'de Theory vs. Waller görelim. Zaten belliydi de LA Knight enayisini feci tongaya düşürmüşler. Fakat buna rağmen bence bu momentumla hala şansı var, part timer şampiyon ile devam edeceğini sanmıyorum. Angel doğruları tükürmüş deriz, bu feudu da zaten bekliyorduk şimdi oturur keyifle izleriz. Montez Ford'u seven biri olarak feci bozulduk ama fikir öyle böyle alev almıyor. Shelton Benjamin eklemesi de sürpriz ama çok iyi bir ekleme oldu. Umarım SummerSlam'de de Ford'un ihanetiyle onu da buralarda görürüz. John Cena, SmackDown'da mı? Haydiiiiiiiiii. John Cena'yı böyle mi ekleriz mesela? Senaryo çok güzel ilerliyor çok... Gelecek haftaya feci hypelıyız.

Arthur Morgan

#Hedef25
Konular
41
Beğeni sayısı
387
PG Nakit
90
RPG Karakteri
Randy Orton
Favori Güreşçi
Cody Rhodes
İki bölümde buram buram Doğan Yavuzer kalitesi kokan şovlar olmuş. Gerçek hayatta bu sıkıcı Smackdown'lar sonrası okuması ilaç gibi geldi. Summerslam'deki vasat giden feudlar ilgi çekici hale gelmiş. DIY'ın nihayet işe yarar bookinglere kavuşmasını okumak zevk verdi. Nia Jax vs Bayley feuduna bile sağlam uğraş var. Garza'ların senaryosu rpgdeki Garza'ların havasını veriyor. Hikuleo'nun debutu Jacob Fatu'dan bile daha psikopatça olmuş. Hurt Business'ı merakla bekliyorum. Onlara özel bir booking geliyor gibi. Ve Main Event'te John Cena'nın ani dönüşü muazzam bir etki yaratmış. Devamını beklemedeyiz.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: