RPG 𝐌𝐀𝐘𝐇𝐄𝐌 #𝟐 "𝘑𝘪𝘮 𝘊𝘰𝘳𝘯𝘦𝘵𝘵𝘦 𝘥𝘦𝘯𝘪𝘭𝘦𝘯 𝘢𝘭𝘢𝘨𝘢𝘷𝘢𝘵"

PGW: Son Eklenen Parta Git

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,805
Beğeni sayısı
1,564
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Brand işini reyting düşürücü olduğu için RPG'lerde pek makul bulmuyorum ama yazar ekibin takdiri. Olduğumuz brand'de şovun kralını yaparız.

GBB

👑
Konular
41
Beğeni sayısı
1,548
PG Nakit
370
Emeğinize sağlık demiştik yineleyelim, onun dışında bu brand sistemi out rpg germiyor değil. Genelde ister istemez şov reytinglerinin düşmesine sebep oluyor, yöneten ekibin böyle bir kaygısı yoksa ne ala tabii orası ayrı. Bir de okullar başladıktan sonraki aktiflik düşüşüyle beraber brandlerin ömrü de biter gibi, ama bunları düşünmek için erken. Önümüze, keyfimize bakalım diyelim.
bence de o yüzden ben oynadığım hiçbir rpgde brand sistemi görmedim genelde de karşıyım brand olayına ama yazan arkadaşlar için problem olmayacaksa eğlenceli bile olabilir farklı bir deneyim olur.

god is an astronaut

too audiological to be deaf
Konular
27
Beğeni sayısı
768
PG Nakit
165
RPG Karakteri
''The Fallen Angel'' Christopher Daniels
bence de o yüzden ben oynadığım hiçbir rpgde brand sistemi görmedim genelde de karşıyım brand olayına ama yazan arkadaşlar için problem olmayacaksa eğlenceli bile olabilir farklı bir deneyim olur.

GTR'de benim hatırladığım 2018'de GWA ilk kurulduğunda birkaç ay brand sistemi vardı, o zaman ciddi manada olağanüstü bir aktiflik söz konusuydu ve haliyle şimdi olduğundan bile şarttı. Ancak o sistem bir yerde kapanıyor maalesef, oyuncuların ve genel değişkenlerin çok fazla olduğu bir oyunda kaçınılmaz son gibi bir şey.

The ReV

PG.com Kullanıcısı
Konular
2
Beğeni sayısı
7
PG Nakit
0
RPG Karakteri
The Miz
Favori Güreşçi
The Miz
Kusura bakmayın şov takibini yapamadım, ani bir sözleşme hazırlama işim çıktı. Karakteri almak için de şov takibi yapmak lazımdı. Kısmet değilmiş. Daha sonra daha müsait bir vakitte gelieim geri.

satriale

kralkaya
Konular
155
Beğeni sayısı
574
PG Nakit
335
Favori Güreşçi
Steve Austin ve mOx
1
Şovu mobilden becerebildiğim kadar yarım yamalak takip edebildim. Bakamadığım tek kısım Bobby Gunns ve Dream'in olduğu sekans oldu. İkisi de şirketi sırtında taşıyor. Her güreşçinin rekabet ortamları net bir şekilde oluştu. Kliqler şeklinde herkes. Kimsenin birbiriyle bir bağlantısı yok. Bu ortam oluştuğuna göre artık kemerler biraz göz önünde bulundurulabilir. Görsel olarak tanıtılma vakti geldi. Şöyle endamıyla görelim altın kemerlerimizi.

Konular
73
Beğeni sayısı
1,408
PG Nakit
770
RPG Karakteri
Alberto El Patron
Favori Güreşçi
Mini Cane
Şovu takip edemedik maalesef bir takım sebeplerden dolayı, hızlıca bir promo kesip şov değerlendirmeye yorumumuzu bırakacağız inşallah. Brand sistemi bence şimdilik mantıklı, çoğu karakter zaten kendine her şov yer bulamıyor hem odaklanılacak alan hem de daha net senaryolar görebiliriz. Aktiflik düştüğü zaman bir şekilde kılıfına bağlanıp devam edilir zaten, şimdilik bir sıkıntı yok bence.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: