Role Play: RealmFall (İLK BÖLÜM YAYINDA)

Bay Pekman

Pacman Desu
Konular
1
Beğeni sayısı
58
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Ilja Dragunov
Karakter Adı (Sadece Ad belirtiniz): Kenneth
Kişilik Özellikleri: Iyi kalpli olup honurlu olmaya çalışan ancak sadakat için çok karanlık bir yola düşebilecek biri. Dost canlısı ve sakin görünen ve alçak gönüllü davranan biri.
Hanedanlık Talebi (istek sırasına göre en az üç tane belirtiniz/zorunlu değil): Goldspire, Stormridge, Dragonshade

Özel istek:
- Genç bir şovalye oynamak istiyorum, bir de mümkünse eğer Goldspire olursa karakter Berrick Goldspire'ın sağ kolu yada arkadaşı olmasından mutluluk duyarım .
Gerçek hayattaki kankam yırtık dondan fırlayıp gelmiş 😅

Styles Clash

Littlefinger
Konular
91
Beğeni sayısı
1,563
PG Nakit
470
Favori Güreşçi
AJ Styles
Karakter Adı (Sadece Ad belirtiniz): Liam

Kişilik Özellikleri: Çok fazla düşünmez, genel olarak rahat birisi. Aile içinde saygıyı kılıç ustalığı ve karizmasıyla kazanmıştır. Stratejist birisi değildir, birçok konuda kafasına estiği gibi hareket eder. Ailesi hariç. Ailesine her daim sadık, kendisinden çok ailesini düşünen birisidir. Dışarıdan diğer ailelere küstah, burnu havada ve itici bir asshole gözükse de tanıyan kişiler onun sevdiği ve yakınındaki insanlar için ne kadar fedakar, centilmen olduğunu bilir. Yani kimilerine göre "villain" olabilecekken kimileri de "hero" olarak görebiliyor dünya içinde. Westeros'un geleceği için "altın çocuk" olarak tanımlanır, ailenin de sıradaki veliahtı olarak görülmektedir. Turnuvalarda genç kızları etkileyen yakışıklılığı ve bunun yanında karizmatik hareketleri vardır.

Hanedanlık Talebi (istek sırasına göre en az üç tane belirtiniz/zorunlu değil) Goldspire

Özel istek: Yaşı henüz genç, Kingsguard'a katılmak ve ailesi/veliahtlık arasında bir ikilemde kaldığı denklemde var olabilir senaryonun başlangıcında eğer uygunsa. İlerideki tercihi sana bırakıyorum, ne yönden ilerletmek senin tercihin olabilir istersen. Karakterin bu gerilimi yaşamasını ve ailesiyle ilişkisini merak ediyorum, işlersen güzel olur.

Jaime'den özendiğim bir karakter, biraz ayrıştırmaya çalıştım bazı noktalarda fakat o yüzden hanedan talebinde tek tercih yazdım, en çok oraya yakışacağını düşündüm. Uygun görmezsen istediğine atabilirsin.

Karakter Adı (Sadece Ad belirtiniz): Kenneth
Kişilik Özellikleri: Iyi kalpli olup honurlu olmaya çalışan ancak sadakat için çok karanlık bir yola düşebilecek biri. Dost canlısı ve sakin görünen ve alçak gönüllü davranan biri.
Hanedanlık Talebi (istek sırasına göre en az üç tane belirtiniz/zorunlu değil): Goldspire, Stormridge, Dragonshade

Özel istek:
- Genç bir şovalye oynamak istiyorum, bir de mümkünse eğer Goldspire olursa karakter Berrick Goldspire'ın sağ kolu yada arkadaşı olmasından mutluluk duyarım .

2bb129600cf323b71b62b5cbb51a4d9a.jpg

GBB

gbedas
Konular
35
Beğeni sayısı
1,445
PG Nakit
370
Eline sağlık Memet. Elf ve Ormanın çocukları değişimi güzel olmuş. Orjinal loreda o kısmı da severim ama Elfler daha bağ kurulabilecek varlıklar o nedenle sırıtmamış hatta hikayede belli bir yerde gözükürler bile belki. Sadece Old Gods ve Elf bağlantısı kafada tam oturmadı yani nedense LOTR ve GOT kıyaslaması yaparken hep Elf ırkını Valyria benzeri bir medeniyetle eşleştirirdim o nedenle Kuzeyle bir eşleşme olması garip ve ilginç olmuş. Ama kesinlikle güzel eleştiri olarak söylemiyorum.

Bakalım bekliyoruz bizim hane tarihini. Dorne kısmı da aşırı karışık Andal olsun First Men olsun Rhoynar olsun. Seride bile o yüzden Stone, Sand, Salt Dornish ayrımı var.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: