Montella'nın Arda'ya Davranışı

KALKTI!!!!

Jayden Atatürk
Konular
48
Beğeni sayısı
2,259
PG Nakit
965
RPG Karakteri
Val Venis
Favori Güreşçi
John Cena
İnanılmaz bir algı oyunu döndüğünü düşünüyorum. Abi kim niye Arda'ya böyle bir şey yapsın? Sabahki Semih muhabbeti de keza. Arda sakat. Diğerlerinden ayrı çalışması normal. Medya ortaya bir şey atıyorsa bunun sebebini de sorgulamalı. Öyle ortaya atıp çekilmekle olmaz. GS lobisi falan muhabbetleri dönüyor. Türkiye liginin kirli olduğuna inanan biri olarak milli takımda bu tarz saçmalıkların döneceğini düşünmüyorum. Montella'nın GS'yle nasıl bir bağı olabilir anasını satayım? Bu adam bu sene bizim başımızda olur seneye olmaz. Kendi kariyerini bizim zırva iç muhasebelerimizle tehlikeye atar mı? Arda da geçen story atmış zaten hocaya destek olduğuna yönelik. Hayali düşmanlar, hayali davalar... A Spor'dan bugüne kadar nasıl bir fayda gelmiş de burada ciddiye alayım?

slade

unbesiegt
Konular
2
Beğeni sayısı
36
PG Nakit
500
RPG Karakteri
Jinder Mahal
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
İnanılmaz bir algı oyunu döndüğünü düşünüyorum. Abi kim niye Arda'ya böyle bir şey yapsın? Sabahki Semih muhabbeti de keza. Arda sakat. Diğerlerinden ayrı çalışması normal. Medya ortaya bir şey atıyorsa bunun sebebini de sorgulamalı. Öyle ortaya atıp çekilmekle olmaz. GS lobisi falan muhabbetleri dönüyor. Türkiye liginin kirli olduğuna inanan biri olarak milli takımda bu tarz saçmalıkların döneceğini düşünmüyorum. Montella'nın GS'yle nasıl bir bağı olabilir anasını satayım? Bu adam bu sene bizim başımızda olur seneye olmaz. Kendi kariyerini bizim zırva iç muhasebelerimizle tehlikeye atar mı? Arda da geçen story atmış zaten hocaya destek olduğuna yönelik. Hayali düşmanlar, hayali davalar... A Spor'dan bugüne kadar nasıl bir fayda gelmiş de burada ciddiye alayım?
Kesinlikle katılıyorum sana. Dışarıdan inanılmaz algılar yapılıyor. Semih niye oynamıyor Arda niye oynamıyor hoca sanki onlar. Biz sahaya kim çıkarsa çıksın destekleriz tek görevimiz bu şu anda. Bilerek başarısızlık istemez kimse.

Ayrıca bazı holigan elemanların milli takım üzerinden yaptıkları muhabbet midemi bulandırıyor. Ben de fanatik galatasaraylıyım ama ferdi kötü oynayınca sevinecek kadar karaktersiz değilim. Görüyorum sosyal medyada barışı, abülkerimi, kaan ayhanı yerin dibine sokuyorlar. La milli takım bu neyin tribindesiniz. Acayip sinirleniyorum iki gündür şunların boş muhabbetlerine.

Uncle Junior

sekkusu yaritai
Konular
32
Beğeni sayısı
639
PG Nakit
140
Favori Güreşçi
The Undertaker

The MANIAC

THE SPECIAL ONE
Konular
386
Beğeni sayısı
941
PG Nakit
1,470
RPG Karakteri
''Main Event'' Jey Uso
Favori Güreşçi
Bobby Lashley
1

Styles Clash

Sword of the Morning
Konular
90
Beğeni sayısı
1,524
PG Nakit
420
Favori Güreşçi
AJ Styles
Kesinlikle katılıyorum sana. Dışarıdan inanılmaz algılar yapılıyor. Semih niye oynamıyor Arda niye oynamıyor hoca sanki onlar. Biz sahaya kim çıkarsa çıksın destekleriz tek görevimiz bu şu anda. Bilerek başarısızlık istemez kimse.

Ayrıca bazı holigan elemanların milli takım üzerinden yaptıkları muhabbet midemi bulandırıyor. Ben de fanatik galatasaraylıyım ama ferdi kötü oynayınca sevinecek kadar karaktersiz değilim. Görüyorum sosyal medyada barışı, abülkerimi, kaan ayhanı yerin dibine sokuyorlar. La milli takım bu neyin tribindesiniz. Acayip sinirleniyorum iki gündür şunların boş muhabbetlerine.

Dostum destekleyelim de Allah aşkına o Portekiz maçı neydi öyle ya.

Namikawa Reiji

HOUSE OF BLACK
Konular
15
Beğeni sayısı
302
PG Nakit
130
RPG Karakteri
House of Black
Favori Güreşçi
"Macho Man" Randy Savage
Konular
339
Beğeni sayısı
227
PG Nakit
340
Favori Güreşçi
Bryan Danielson
Taraftarın tepki göstermesi gayet doğal ve haklı olduğu noktalar açık. Arda Güler'in yorgun olduğu ve bu yüzden Portekiz maçında yedek başlayacağı söylendi. Maç sonunda ise Arda'nın sakat olduğu ve bu yüzden riske edilmediği konusunda açıklamalar geldi. Sorun şu ki sakat bir oyuncu neden sahaya atılıyor? Hele ki durum 3-0 olmuşken? Hakan, bugün hocayı korumak adına Arda'nın sakatlığı yüzünden forma giyemediğini söylemiş. Antrenmanda da sakatlığı yüzünden takımdan ayrı çalıştığı TFF tarafından açıklandı. Eğer çocuk cidden sakatsa ve buna rağmen Portekiz maçında oynattıysanız siz hainsiniz. Bu çocuğun daha ciddi şekilde sakatlanmasını amaçlamışsınızdır. Eğer bu çocuk sakat değilse ve bile bile oynatmadıysanız yine hainsiniz. Bu rezilliği hiçbir şekilde açıklayamayacaklar.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: