Hakan Çalhanoğlu Bayern Münih Yolcusu

Hacken

Joe Hendry
Konular
10
Beğeni sayısı
1,083
PG Nakit
205
RPG Karakteri
Bryan Danielson
Favori Güreşçi
Joe Hendry
Gider umarım. İnter çekici bir kulüp değil.
Inter, gerek hocasıyla gerek sistemiyle dolu dolu futbol izleten bir kulüp şu anda. O eski imajlarını son 3-4 yılda bence bayağı tersine çevirdiler. Keza Hakan’ın yükselişi de sistemdeki rolünden ve yeni pozisyonundan kaynaklı bence. Umarım kalır ancak gidecek gibi.

KALKTI!!!!

Jayden Atatürk
Konular
48
Beğeni sayısı
2,259
PG Nakit
965
RPG Karakteri
Val Venis
Favori Güreşçi
John Cena
Inter, gerek hocasıyla gerek sistemiyle dolu dolu futbol izleten bir kulüp şu anda. O eski imajlarını son 3-4 yılda bence bayağı tersine çevirdiler. Keza Hakan’ın yükselişi de sistemdeki rolünden ve yeni pozisyonundan kaynaklı bence. Umarım kalır ancak gidecek gibi.
Yok anlık olarak öyle ama ben İnter'in o eski albenisini kaybettiğini düşünüyorum. Son yıllarda her ne kadar toparlasa da bana zirve bir kulüp olarak gelmiyor. İsimler de öyle zaten. Münih şu an en kötü dönemlerinden birini yaşasa da daha vitrin bir kulüp.

Hacken

Joe Hendry
Konular
10
Beğeni sayısı
1,083
PG Nakit
205
RPG Karakteri
Bryan Danielson
Favori Güreşçi
Joe Hendry
Yok anlık olarak öyle ama ben İnter'in o eski albenisini kaybettiğini düşünüyorum. Son yıllarda her ne kadar toparlasa da bana zirve bir kulüp olarak gelmiyor. İsimler de öyle zaten. Münih şu an en kötü dönemlerinden birini yaşasa da daha vitrin bir kulüp.
Bahsettiğimiz kişi, genç ve bunun paralelinde bir yükselişi olan bir oyuncu olsa daha büyük bir kulübe gitmesini daha makul görebilirdim. Ancak yıllardır kendini bulmakta ve istikrarda bu kadar sorun yaşayan bir oyuncunun, hoca dokunuşu ve sistemi ile bu seviyeye çıkmışken gitmesi bana bu öncüllerle mantıklı gelmiyor.

Baroš

🦁
Konular
88
Beğeni sayısı
439
PG Nakit
1,555
Favori Güreşçi
CM Punk
Bahsettiğimiz kişi, genç ve bunun paralelinde bir yükselişi olan bir oyuncu olsa daha büyük bir kulübe gitmesini daha makul görebilirdim. Ancak yıllardır kendini bulmakta ve istikrarda bu kadar sorun yaşayan bir oyuncunun, hoca dokunuşu ve sistemi ile bu seviyeye çıkmışken gitmesi bana bu öncüllerle mantıklı gelmiyor.
Abi sistem takımından topçu falan alınmaz. Sistem takımlarında uçup kaçıp transfer yaptıktan sonra biten onlarca topçu var. Kaldı ki Hakan'ın performansında Barella'nın etkisi de var. Bayern iki orta sahayla oynayan bir takım, Palhinha'nın da geldiği senaryoda da o ikilinin önünde Musiala oynar muhtemelen. Ne kadar efektif olur bilinmez ama Hakan'ı iyi bir şekilde kullanmak istiyorsan birbirlerini tamamlayacak oyunculardan kurulu 3'lü orta saha kurgusuyla oynaman gerek.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: