Dave Meltzer Yapılacak Maçı Eleştirmiş

Akashi

spin god
Konular
478
Beğeni sayısı
1,573
PG Nakit
625
RPG Karakteri
Roman Reigns
Favori Güreşçi
Malakai Black
1

"Bu tuhaf bir maç. Bana göre en büyük draw MJF var ve o, ne olursa olsun kimsenin o kadar da umursamadığı bir maçta.

"MJF ve Hechicero TV maçı için bu harika, sorun değil. Bunu bir PPV maçı olarak görmüyorum, bu çok tuhaf."​

Huma

huma
Konular
26
Beğeni sayısı
61
PG Nakit
50
Madem Rush maçı olmayacaktı direkt koymasalardı çok daha iyi olurdu MJF'i. Bilet satışı için yaptılarsa 4 şirket cidden birleşip bir arenayı dolduramıyorlarsa iş birliğinin ne anlamı var?

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,377
Beğeni sayısı
3,686
PG Nakit
3,015
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Sezar'ın hakkı Sezar'a diyerek Meltzer'in yaptığı bu eleştiriye katılıyorum. Tabii normalde PPV için planlanan maç MJF vs. Rush idi ama Rush konusunda CMLL yan çizince taca çıktı bu bakımdan AEW'yu anlayabiliyorum ama MJF'in karşısına Rush profilinde bir "Forbidden Door" güreşçisi bulamadıysan karta MJF'i ekleme daha iyi. Hechicero iyi güreşçidir kötü güreşçidir orasını tam bilmiyorum ama bu şov için isim bakımından MJF'in karşısına verilecek düzeyde bir adam olmadığı açık.

Huma

huma
Konular
26
Beğeni sayısı
61
PG Nakit
50
Sezar'ın hakkı Sezar'a diyerek Meltzer'in yaptığı bu eleştiriye katılıyorum. Tabii normalde PPV için planlanan maç MJF vs. Rush idi ama Rush konusunda CMLL yan çizince taca çıktı bu bakımdan AEW'yu anlayabiliyorum ama MJF'in karşısına Rush profilinde bir "Forbidden Door" güreşçisi bulamadıysan karta MJF'i ekleme daha iyi. Hechicero iyi güreşçidir kötü güreşçidir orasını tam bilmiyorum ama bu şov için isim bakımından MJF'in karşısına verilecek düzeyde bir adam olmadığı açık.
Artı olarak şunu ekleyeyim. Swerve, Bryan, Ospreay, Kenny gibi isimlere karşı hikayesiz random maçlar verebilirsin ama MJF'de durum böyle olamaz. MJF'i diğer main eventerlarla aynı kefede tutmaları beni bir tık şaşırttı.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,377
Beğeni sayısı
3,686
PG Nakit
3,015
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Artı olarak şunu ekleyeyim. Swerve, Bryan, Ospreay, Kenny gibi isimlere karşı hikayesiz random maçlar verebilirsin ama MJF'de durum böyle olamaz. MJF'i diğer main eventerlarla aynı kefede tutmaları beni bir tık şaşırttı.
MJF, AEW için öyle görülüyordur bunu da anlarım; hatta belki o profili oynamasını tartıyorlardır bu bile anlaşılabilir ama uzun süreli dönüşünden sonraki ilk PPV maçının bu olması çok can sıkıcı sadece.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: