Diamond Tema Hakkında Yakalama Kararı Çıkartıldı!

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
149
Beğeni sayısı
2,034
PG Nakit
1,090
Favori Güreşçi
Jacob
Akepe akıllanmaz. Kimsenin tanımadığı adamı bir anda herkesin gündemine tak diye soktular. Adamın ceza alacağını düşünmüyorum sonuçta hepsi yazan şeyler bir uydurma yok ama bu ülkede alınan hiçbir karar da şaşırtmaz yani.
Seni de tanıyan kimse yok canım. İnşallah gelecekte internette laik cumhuriyeti savunduğun bir gönderin nedeniyle hakkında yakalama kararı çıkartılmaz.

Bu meseleyi hala şahsi, hala troll operasyonu olarak görüp, küçümsemeyi bırakın. Bu yapılan hukuksuzluk, ülkenin temellerinde patlatılan bir dinamittir. Bunu da önemsemeyeceksek Reis çoktan kazanmış demektir. Uğraşmayalım boşuna.

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,804
Beğeni sayısı
1,490
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Seni de tanıyan kimse yok canım. İnşallah gelecekte internette laik cumhuriyeti savunduğun bir gönderin nedeniyle hakkında yakalama kararı çıkartılmaz.

Bu meseleyi hala şahsi, hala troll operasyonu olarak görüp, küçümsemeyi bırakın. Bu yapılan hukuksuzluk, ülkenin temellerinde patlatılan bir dinamittir. Bunu da önemsemeyeceksek Reis çoktan kazanmış demektir. Uğraşmayalım boşuna.
Valla ben yoruldum artık muz cumhuriyetinin gidişatını konuşmaktan o yüzden dalgama bakıyorum. Umarım bu karardan vazgeçerler temennim bu. Bu ayın göz altına alınacak şanslı ismi o seçilmiş, gelecek ay bir başkası talihli olacak. Daha önce de başka kişiler oluyordu, özneler değişiyor ama konu değişmiyor.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: