Diamond Tema Hakkında Yakalama Kararı Çıkartıldı!

Uncle Junior

sekkusu yaritai
Konular
32
Beğeni sayısı
639
PG Nakit
140
Favori Güreşçi
The Undertaker

Harbiden yazıklar olsun bu ülkeye. Adamın tek yaptığı dümdüz info vermek. Hiçbir yorum falan katmadı, saygısızlık yapmadı. Şeriatınız batsın.

yilmaz-tunc.jpg

Son düzenleme:

Huma

huma
Konular
26
Beğeni sayısı
61
PG Nakit
50
İlk açılan konuda Diamond hakkında negatif yorum yapanlar acaba bu sistem kendilerinin üstüne bu şekilde çalıştığında ne yapacak. Tartışmada söyledikleri haklı veya haksız demiyorum. Sonumuz hayırlı olsun.

Uncle Junior

sekkusu yaritai
Konular
32
Beğeni sayısı
639
PG Nakit
140
Favori Güreşçi
The Undertaker
İlk açılan konuda Diamond hakkında negatif yorum yapanlar acaba bu sistem kendilerinin üstüne bu şekilde çalıştığında ne yapacak. Tartışmada söyledikleri haklı veya haksız demiyorum. Sonumuz hayırlı olsun.
Ben Genel Sohbet'e yazdığım gibi din tartışmalarını gereksiz bulan biriyim. Ve Diamond'ın tartıştığı eleman inanılmaz kofti bir medya maymunu olduğu için sırf ona had bildirdiği için yaygara kopartılmasını anlamamıştım.

Ama iş ne zaman ölüm tehditlerine, yakalama kararlarına vesaire geldi dünden beri desteğimi gösterdim elimden geldiğince. Çünkü senin de dediğin gibi bu Diamond'dan bağımsız bir durum. Çocuk dümdüz info verdiği, yorum katmadığı halde bunları yapıyorlar.

Bana demediğini biliyorum ama yine de belirtmek istedim. Hassas bir konu çünkü.

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,804
Beğeni sayısı
1,490
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Akepe akıllanmaz. Kimsenin tanımadığı adamı bir anda herkesin gündemine tak diye soktular. Adamın ceza alacağını düşünmüyorum sonuçta hepsi yazan şeyler bir uydurma yok ama bu ülkede alınan hiçbir karar da şaşırtmaz yani.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: