The Boys Tartışma Konusu

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,804
Beğeni sayısı
1,495
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
İlk iki bölümü izledim son bölüme daha bakmadım. Neden beğenmediniz?
Bazı karakterlerin ömrü doldu bence ama yine de çok süre kaplıyorlar. Deep olsun Frenchie olsun A Train olsun bu karakterlerin artık hiçbir izlenilirliği kalmadı.

Styles Clash

Littlefinger
Konular
91
Beğeni sayısı
1,563
PG Nakit
470
Favori Güreşçi
AJ Styles
Bazı karakterlerin ömrü doldu bence ama yine de çok süre kaplıyorlar. Deep olsun Frenchie olsun A Train olsun bu karakterlerin artık hiçbir izlenilirliği kalmadı.

Sana yardım ediyorum çünkü ailemin yanında beni rezil etmedin.

Styles Clash

Littlefinger
Konular
91
Beğeni sayısı
1,563
PG Nakit
470
Favori Güreşçi
AJ Styles
Çok zorlama geldi niyeyse. Komik olması gereken sahneler komikten çok zorlama geldi. Frenchie ve Kimiko inanılmaz cringe geldi mesela.

Frenchie'nin gay ilişkisi ve Kimiko'nun sezonlardır olan amaçsızlığı hikayesi bir yere bağlanmadı.

buğra no cap

PG.com Kullanıcısı
Konular
3
Beğeni sayısı
3
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
CM Punk

Deep gibi karaktere her türlü hikaye yazılır. Ama diğerlerine katılıyorum.
Çok zorlama geldi niyeyse. Komik olması gereken sahneler komikten çok zorlama geldi. Frenchie ve Kimiko inanılmaz cringe geldi mesela.
Adamın anüs yalama sahnesi bayağı cringedi mesela.

Konular
58
Beğeni sayısı
1,260
PG Nakit
770
RPG Karakteri
Alberto El Patron
Favori Güreşçi
Mini Cane
3. sezon her şeyin o kadar zirvesindeydi ki -finale kadar- o zirvede bırakmak gerekiyordu. Fakat sezon finaliyle beraber eleştirdikleri ne varsa ona dönüştüler, 4. sezonu henüz izlemedim ama kötü yorumlar görüyorum sürekli. Yorumlayacağız, tartışacağız. @jaques

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: