The Boys Tartışma Konusu

Uncle Junior

sekkusu yaritai
Konular
32
Beğeni sayısı
643
PG Nakit
190
Favori Güreşçi
The Undertaker
Üçüncü sezonda kaldım devam edemedim. Güzel dizi. Yalnız insanlar genelde "Homelander olmasa çöp." falan diyor o yoruma katılmıyorum. Homelander bambaşka bir noktaya taşıyor evet ama gayet de başka güzel çarlar var. Deep bile gayet iyi bi çar mesela. Homelander buna köpek çekerken ki yüz ifadesi falan muazzam. Tek iyi çar Homelander değil yani serideki. Bence seri komple her şeyiyle güzel.

Styles Clash

Littlefinger
Konular
91
Beğeni sayısı
1,563
PG Nakit
470
Favori Güreşçi
AJ Styles
Üçüncü sezonda kaldım devam edemedim. Güzel dizi. Yalnız insanlar genelde "Homelander olmasa çöp." falan diyor o yoruma katılmıyorum. Homelander bambaşka bir noktaya taşıyor evet ama gayet de başka güzel çarlar var. Deep bile gayet iyi bi çar mesela. Homelander buna köpek çekerken ki yüz ifadesi falan muazzam. Tek iyi çar Homelander değil yani serideki. Bence seri komple her şeyiyle güzel.

Hugh'un tayfa biraz sıkıcı diyeceğim de orada Milk, Butcher falan iyi.

Styles Clash

Littlefinger
Konular
91
Beğeni sayısı
1,563
PG Nakit
470
Favori Güreşçi
AJ Styles
Bence çok sövülen Starlight bile gayet iyi çar. Deep'i ben çok beğeniyorum. O zavallılığını çok iyi yansıtıyor dizi.

Starlight bence de kötü değil ya şu Hugh denen lavuğu sevmiyorum ama hikaye onunla başlıyor işte.

Deep ise dizinin gizli yıldızlarından. Fakat Soldier Boy ve Homelander diziyi arşa çıkardı. O ayarda adamlar şart.

Centria

nobody
Konular
166
Beğeni sayısı
781
PG Nakit
300
1
Soldier Boy Atatürk

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: