Delirdim (Galiba)

Heartbroken Kid

real lies
Konular
209
Beğeni sayısı
1,094
PG Nakit
30
RPG Karakteri
John Morrison
Favori Güreşçi
Lexi Luna
Selamun aleykum cümleten. Bir süredir kendi kendime çözmeye çalıştığım bir sorunu size de anlatmaya karar verdim, psikolojiden anlayan falan varsa beni bir aydınlatsın.

2-3 Aydır yaşadığım her şey bir rüyaymış gibi geliyor. Hani sanki ölmüşüm ve bu yaşadıklarım son gördüğüm rüyaymış gibi oluyor. Gözümü kapattığım an istediğim yere gidebilmem ve gece rüyalarda ciddi ciddi uyanık olmam beni korkutmaya başladı. Hatta bir seferinde rüyamda kavga ederken duvara yumruk attım sabah kalktığımda elim mosmordu. Ben delirdim mi yoksa ne yaşıyorum ben dayı beni bir aydınlatın ya.​

keka

🍓
Konular
36
Beğeni sayısı
984
PG Nakit
325
Oyunda Mayhem'e son zamanlarda maladaptive daydreaming gimmicki vermiştim, hayal ile gerçeği ayırt edemeyecek kadar gün içi rüya görme durumu. Bana bunu andırdı ve gerçekte yaşamanı çok tuhaf hissettim. Uzman birinin bakıp bir fikir belirtmesi gerek. Bana uyumsuz hayal kurma gibi geldi @pontiac bandit @Kras Mazov

KALKTI!!!!

PG.com Kullanıcısı
Konular
50
Beğeni sayısı
2,650
PG Nakit
1,155
RPG Karakteri
Val Venis
Favori Güreşçi
John Cena
Oyunda Mayhem'e son zamanlarda maladaptive daydreaming gimmicki vermiştim, hayal ile gerçeği ayırt edemeyecek kadar gün içi rüya görme durumu. Bana bunu andırdı ve gerçekte yaşamanı çok tuhaf hissettim. Uzman birinin bakıp bir fikir belirtmesi gerek. Bana uyumsuz hayal kurma gibi geldi @pontiac bandit @Kras Mazov
Sulonun pdrci oldugunu ogrenmemle kakamin gelmesi...

Kras Mazov

Tractatus
Konular
35
Beğeni sayısı
1,461
PG Nakit
210
RPG Karakteri
Velveteen Dream
Favori Güreşçi
Eddie Guerrero
Şizofreninin aksine şu durum biraz daha sosyal bir durum. Şizofrenide tamamen beyinle alakalı iken olay burada durum biraz daha kişinin sosyal yaşantılarından dolayı onlardan kurtulma amacıyla kendisine üretmeye çalıştığı kaçış senaryoları ve o senaryoların içinde kişinin yaşama isteğinden geliyor. Ergenlik döneminde hasmını dövdüğünü hayal edip ama gerçek hayatta ondan korkmak gibi kısa bir örnek verebilirim.

Heartbroken Kid

real lies
Konular
209
Beğeni sayısı
1,094
PG Nakit
30
RPG Karakteri
John Morrison
Favori Güreşçi
Lexi Luna
Şizofreninin aksine şu durum biraz daha sosyal bir durum. Şizofrenide tamamen beyinle alakalı iken olay burada durum biraz daha kişinin sosyal yaşantılarından dolayı onlardan kurtulma amacıyla kendisine üretmeye çalıştığı kaçış senaryoları ve o senaryoların içinde kişinin yaşama isteğinden geliyor. Ergenlik döneminde hasmını dövdüğünü hayal edip ama gerçek hayatta ondan korkmak gibi kısa bir örnek verebilirim.
Delirmedim yani?

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: