Lionel Messi Biat Etti

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,407
Beğeni sayısı
3,724
PG Nakit
3,035
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Sence BPT'nin yaptığı haberle Messi'nin dediği aynı şey mi? Gayet de cımbızlamış vermiş. Tamamını verse adam belki bu kadar tepki toplamayacak. TAmamen clickbait haberciliği yapan bir site. daha fark edip de söylemediğim ne kadar paylaşım var BPT'den. Yabancı kaynakta olanı cımbızlayıp paylaşıyorlar.
BPT zaten bunu hep yapıyor o konuda katılıyorum ama bu konuda bir clickbait vs. göremedim. Messi'nin dediği doğrultudan sapan herhangi bir içerik sunumu yok, işin ilgi çekici kısmını servis etmesi de habercilikte legal olan bir şey fikrimce.

Uncle Junior

sekkusu yaritai
Konular
32
Beğeni sayısı
644
PG Nakit
190
Favori Güreşçi
The Undertaker
BPT zaten bunu hep yapıyor o konuda katılıyorum ama bu konuda bir clickbait vs. göremedim. Messi'nin dediği doğrultudan sapan herhangi bir içerik sunumu yok, işin ilgi çekici kısmını servis etmesi de habercilikte legal olan bir şey fikrimce.
Messi'nin demek istediği şeyi vermiyor BPT'nin paylaştığı.

Messi, RMA en iyi takım, çünkü Şampiyonlar Ligi'ni kazandılar diyor. Ama bu sonuçlara göre, yoksa en iyi oynayan City diyor. Sonuçları da Real'in nasıl aldığı ortada yani. Atıyorum ŞL'yi City ya da Barça alsaydı bu sefer ona diyecekti en iyi takım diye. En iyi demesinin sebebini ŞL almasına bağlıyor yani.

Yanlış aktardıkları nokta bu işte.

İlgi çekici kısmını alırsın da önünü arkasını da koyarsın değil mi? Mesela benim paylaştığım link öyle yapmış.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,407
Beğeni sayısı
3,724
PG Nakit
3,035
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Messi'nin demek istediği şeyi vermiyor BPT'nin paylaştığı.

Messi, RMA en iyi takım, çünkü Şampiyonlar Ligi'ni kazandılar diyor. Ama bu sonuçlara göre, yoksa en iyi oynayan City diyor. Sonuçları da Real'in nasıl aldığı ortada yani. Atıyorum ŞL'yi City ya da Barça alsaydı bu sefer ona diyecekti en iyi takım diye. En iyi demesinin sebebini ŞL almasına bağlıyor yani.

Yanlış aktardıkları nokta bu işte.

İlgi çekici kısmını alırsın da önünü arkasını da koyarsın değil mi? Mesela benim paylaştığım link öyle yapmış.
Sonucu alabilen dünyanın en iyisidir demiş diye algıladım ben de, ki olan da bu bence.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: