BeroMania | Analiz Köşesi

Bero

Cm Punk'a Hasım, Dominik Mysterio'ya Hasım
Konular
1,544
Beğeni sayısı
1,314
PG Nakit
3,490
RPG Karakteri
Erick Rowan
Favori Güreşçi
Bray Wyatt
1
BeroMania'ya Hoş Geldiniz!

İnceleme arşivinden sonra forumda BeroMania'yı biraz daha büyüteyim dedim.

Bu konuda Feudların sonucunu, Maçların sonucunu, Neyin nasıl devam edeceğini tahmin etmeye çalışacağım. Yorumlayacağım Feudları, maçları, Olan biten her olayı. Aneliz edeceğim kendi tarzımla Çok sıkmadan eğlenceli şekilde. Bir şeyler yapacağız işte keyfinize bakın.

1717280581205.png

Son düzenleme:

Bero

Konular
1,544
Beğeni sayısı
1,314
PG Nakit
3,490
RPG Karakteri
Erick Rowan
Favori Güreşçi
Bray Wyatt
1
1717280962464.png

Evet bu maç Drew McıntyIre'ın memleketinde İskoçya'da olacak bildiğiniz gibi. Feud hakkında söyleyecek pek bir şey yok İskoçya'da şov duyurulunca böyle bir maçın olacağını bilmeyen eşşektir zaten. Bomboş feud Damian çıktı dedi ki sana kemer maçı hakkı veriyorum başka da bir şey izlemedik. Memleketinde ana kemer maçına çıkma işi de sıktı beni zaten daha feud hakkında konuşmak için de erken ama çok da bir şey olacağını sanmıyorum.

Maçın sonucu hakkında söyleyeceğim şey Drew McıntyIre'ın kazanma olasılığı %40 falan arkadaşlar. Yok memleketinde tekrar yatırımazlar falan geçin bu işi. CM Punk Bir şekilde Damian Priest'e kazandırır bu kemeri. Ha Cm punk'ı hiç görmezsek normal şartlarda Drew'in Damian'ın içinden geçmesi lazım. Ama şartlar normal değil Cm Punk faktörü var. Düşüncemi söyleyeyim Cm Punk Drew McıntyIre'a yapacağını yapacak kemeri yine kazanamayacak. Memleketinde 2. Kez kaybeden Drew McıntyIre dinden imandan çıkacak artık CM Punk'ın ölmüşlerine bile göz dikecek. SummerSlam'de Cm punk vs. Drew McıntyIre maçını yapıştıracaklar güzel bir maç türüyle. Damian Priest ise SummerSlam'de Gunther ile maça çıkar ama başka bir konunun konusu çok girmeyeceğim ona.

%60 Damian Priest
%40 Drew McıntyIre

Damian Priest'in kazanacağını Düşünüyorum.

Gayet objektif bir şekilde yorumluyorum. Judgment Day denen oluşumla hiç bir alakam iş birliğim yok. Zaten hasmım var bıyıklı eleman bela okuyoruz kendisine. Neyse bu grup hakkında da konuşacağız.

Bero

Konular
1,544
Beğeni sayısı
1,314
PG Nakit
3,490
RPG Karakteri
Erick Rowan
Favori Güreşçi
Bray Wyatt
1
1717533816593.png

Bu feud'u uzattıkça uzatıyorlar ve bu beni asla sıkmıyor. Sami Zayn'ın Şampiyonluğu gayet güzel gidiyor adam kemeri aldı daha boş geçirdiği şov yok. Chad Gable desen stable'ı bence harika karakteri de oturdu. Arap şovunda ki maça Bronson Reed'in eklenmesi çok mantıklı bir karardı son yıllara baktığımız zaman cidden Mid Card kemerine değer verildiğini görüyoruz. Dolu dolu bir mid card kemer feud'u izliyoruz bu benim çok hoşuma gidiyor ve RAW'ı taşıyan bir kaç şeyden biri bu feud. Yeni yönetimin en beğendiğim özelliklerinden biri mid card kemerlere değer vermesi çünkü Vince McMahon yönetiminde WrestleMania'larda bile mid card kemer maçı görmemeye başlamıştık son zamanlarında. Dediğim gibi Feud harika işleniyor bu şovda bitse hayır demem. Devam etse de asla sıkmaz bence 1 ay daha ona da hayır demem.

Maç Ortalamanın bayağı üstünde olur zaten bu adamlardan kötü bir maç çıkmaz. Ama feud burada bitecekse de bir maç türü görmek isterdim eklerlerse fena olmaz. Eklemezlerse de neden türü yok dedirtmez yani güzel bir maç izleriz. Şimdi benim asıl olayıma geleyim maçı kim kazanacak? Öncelikle şovda sonucu en belli olmayan maç bence. Otis ile alakalı illa ki bir şey göreceğiz. Otis ihanetiyle sami zayn kazanabilir fakat Gruptaki diğer üyeler Otis'i engeller ve Chad Gable'da kazanabilir. Temiz biteceğini sanmıyorum bu maçı Otis'in çok büyük bir etkisi olabilir. Olamayadabilir aslında WWE bu belli olmaz ne yapacakları. Ama ben daha fazla uzatacaklarını düşünmüyorum Chad Gable'da hak etti yani adam kaç yıldır kovalıyor kemeri desteği de aldı. YAV BU ADAMIN İSMİ SHORTY G OLDUĞU ZAMANLAR VARDI KARDEŞİM BU ADAM ŞU AN BU RİNG İÇİYLE HER ŞEYİ HAK EDİYOR. Neyse ben objektif düşünmeye devam edeyim Sami Zayn'da asla kötü bir şampiyon değil bu arada yukarıda da dedim. Öz ağabeyim benim. Ben bu harika feud'u Otis'in de bir şekilde etkisi olacağına rağmen Chad Gable'ın Kazanacağını düşünüyorum. Ama kim kazanırsa kazansın mutsuz ayrılmayacağız. ben yine Oran vereceğim her maçta vereceğim gibi daha iyi anlattığımı düşünüyorum.

%52 Chad Gable
%48 Sami Zayn

Reklam yapmam lazım o yüzden etiketliyecem kusura bakmayın.

@Kero @The MANIAC @The Lunatic Fringe @agaoglu23 @muad'dib @Spear of Chaos @Hacken @Johnny Sack @Beast Incarnate @ReQuem @Gloom @KALKTI!!!! @Ganbarimasu @Deeppy @Akashi @Nature Boy @sehinsahakahs @Deathmatch Classic

Bero

Konular
1,544
Beğeni sayısı
1,314
PG Nakit
3,490
RPG Karakteri
Erick Rowan
Favori Güreşçi
Bray Wyatt
1
1717876361459.png

Bu Feud'un başında Cody'nin ilk feud'u olduğu için ve daha çok erken olduğu için tamam dedim AJ Styles gayet makul bir rakip ve Backlash'de ki maçları ortalamanın üstündeydi. Araya bi Logan Paul vs. Cody maçı koydular arap şovunda öyle geçiştirdiler. Şimdi geldik İngiltere şovuna ve karşımızda Yine AJ Styles vs. Cody maçı. Ben Cody'e rakip bulmakta zorlandıklarını düşünüyorum başından beri zaten. Ha Styles ile feudları hakkında olumsuz söyleyecek bir şey yok gayet iyi. Mark Henry'nin emekli olma dümenini yapmaları da güzel nostalji oldu renk kattı.

Maçın sonucu hakkında söyleyecek şeyim I Quit maçı olması çok mantıklı olmuş bu sıra düz maçlar görüyorduk. Maç düz bitmez zaten Anderson ve Gallows'u görebiliriz Styles cephesinde. Cody tek başına galibiyet kazanacak bir şekilde. Maçın güzel olacağı belli zaten farklı şeyler de görebiliriz. Beni bu maçta maçın nasıl olacağı değil, kimin kazanacağı değil, maçın sonunda ne olacağı merak ettiriyor. Çünkü artık bir geri dönüş ile meydan okuma görmek istiyorum önümüzde Summerslam var. Maçın sonucu bariz zaten Cody'e hayırlı olsun umarım bundan sonra ciddi rakiplerle izleriz.

Hadi ben birazcık Aj Styles'a da şans vereyim Cody'nin belki avelliğine denk gelir maçın türünü karıştırır I Quit falan der yanlışlıkla.

%95 Cody Rhodes
%5 AJ Styles

Bero

Konular
1,544
Beğeni sayısı
1,314
PG Nakit
3,490
RPG Karakteri
Erick Rowan
Favori Güreşçi
Bray Wyatt
1
Ekli dosyayı görüntüle 7207

Evet bu maç Drew McıntyIre'ın memleketinde İskoçya'da olacak bildiğiniz gibi. Feud hakkında söyleyecek pek bir şey yok İskoçya'da şov duyurulunca böyle bir maçın olacağını bilmeyen eşşektir zaten. Bomboş feud Damian çıktı dedi ki sana kemer maçı hakkı veriyorum başka da bir şey izlemedik. Memleketinde ana kemer maçına çıkma işi de sıktı beni zaten daha feud hakkında konuşmak için de erken ama çok da bir şey olacağını sanmıyorum.

Maçın sonucu hakkında söyleyeceğim şey Drew McıntyIre'ın kazanma olasılığı %40 falan arkadaşlar. Yok memleketinde tekrar yatırımazlar falan geçin bu işi. CM Punk Bir şekilde Damian Priest'e kazandırır bu kemeri. Ha Cm punk'ı hiç görmezsek normal şartlarda Drew'in Damian'ın içinden geçmesi lazım. Ama şartlar normal değil Cm Punk faktörü var. Düşüncemi söyleyeyim Cm Punk Drew McıntyIre'a yapacağını yapacak kemeri yine kazanamayacak. Memleketinde 2. Kez kaybeden Drew McıntyIre dinden imandan çıkacak artık CM Punk'ın ölmüşlerine bile göz dikecek. SummerSlam'de Cm punk vs. Drew McıntyIre maçını yapıştıracaklar güzel bir maç türüyle. Damian Priest ise SummerSlam'de Gunther ile maça çıkar ama başka bir konunun konusu çok girmeyeceğim ona.

%60 Damian Priest
%40 Drew McıntyIre

Damian Priest'in kazanacağını Düşünüyorum.

Gayet objektif bir şekilde yorumluyorum. Judgment Day denen oluşumla hiç bir alakam iş birliğim yok. Zaten hasmım var bıyıklı eleman bela okuyoruz kendisine. Neyse bu grup hakkında da konuşacağız.

Analiz. ✍🏻✍🏽

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: