Mourinho To Fener Here We Go!

KALKTI!!!!

Jayden Atatürk
Konular
48
Beğeni sayısı
2,262
PG Nakit
1,065
RPG Karakteri
Val Venis
Favori Güreşçi
John Cena
Yeni sistemden dolayı eskisi gibi takımlar gelmiyor ya o da var. En baba Lille çekeriz ki Mou gibi CL kaşarı gibi bir hoca var ben kaza bela olmazsa rahat kalacağımızı düşünüyorum elemelerden. Bizim return işi bu sene kısmet olur bence.
Umarım ama konu FB olunca kim gelirse gelsin lanetleniyor. J. Jesus geldiğinde de çok yükselmiştik. Güven veriyordu. İlk turlarda atlasak bile play offta yine kalburüstü bir takım geliyor.

Styles Clash

Littlefinger
Konular
91
Beğeni sayısı
1,589
PG Nakit
470
Favori Güreşçi
AJ Styles
İmkansız değil? Kupayı bırak, Fener'e üç beş delik açarlar. Birkaçı dışında UCL'de kötü takım yok.

Kanka ben Fenere değil hocaya güveniyorum. Mourinho büyük hoca.

Edit: UCL ile Avrupa Ligi karıştı ya haklısın UCL imkansız.

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
149
Beğeni sayısı
2,049
PG Nakit
1,090
Favori Güreşçi
Jacob
yav moruK bak TadiC tRansfeR çalımı tm mı sen alamıyorsun hıı. (otistik arkadaşın takliti)
Fanatiklik bir yana, akılcılık bir yana. Tadic’i kaptırdın diye geçen sezon başlamadan havlu attın. Yaz sezonunda 45-50 milyon euro harcadıktan sonra sana kupayı kazandıran kadroda neredeyse hiçbiri oynayamadı, hepsi vasat.

Yine aynı moral çöküntüsünü yaşıyoruz bu olaydan sonra. Bunu göremiyorsan söyleyecek çok bir şeyim yok.

Deeppy

BANKER
Konular
133
Beğeni sayısı
521
PG Nakit
1,040
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
Fanatiklik bir yana, akılcılık bir yana. Tadic’i kaptırdın diye geçen sezon başlamadan havlu attın. Yaz sezonunda 45-50 milyon euro harcadıktan sonra sana kupayı kazandıran kadroda neredeyse hiçbiri oynayamadı, hepsi vasat.

Yine aynı moral çöküntüsünü yaşıyoruz bu olaydan sonra. Bunu göremiyorsan söyleyecek çok bir şeyim yok.
Akılcılıktan bahsediyorsak Mourinho'ya vereceğimiz parayla oyuncu almak daha mantıklı. Solskjaer, Genesio gibi iş yapabilecek hocalar var boşta. Maliyetleri çok daha düşük. Fener 10 yıldır şampiyon olamadığı için bu tür fantezilere girmesi normal. Bizde Mourinho'yu istemeyen ciddi bir kesim vardı. Onlar gibi moral çöküntüsü yaşamıyorum şahsen.

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
149
Beğeni sayısı
2,049
PG Nakit
1,090
Favori Güreşçi
Jacob
Akılcılıktan bahsediyorsak Mourinho'ya vereceğimiz parayla oyuncu almak daha mantıklı. Solskjaer, Genesio gibi iş yapabilecek hocalar var boşta. Maliyetleri çok daha düşük. Fener 10 yıldır şampiyon olamadığı için bu tür fantezilere girmesi normal. Bizde Mourinho'yu istemeyen ciddi bir kesim vardı. Onlar gibi moral çöküntüsü yaşamıyorum şahsen.
Mou’yu getirmeyeceksen ikinci başkan TV’ye çıkıp “Mourinho mu, Talisca mı?” ya da “Sponsoru benim, Beşiktaş hocaya para ödemeyecek” demeyecek. Dediği zaman ortalık böyle yangın yeri oluyor.

Mesele teknik direktör krizi değil, yönetim krizi. Senin 45 gündür hocan yok. Yabancı kuralından dolayı çıkman gereken en az 5 yabancı oyuncu var. Bunların içindeki çer çöpleri de saysan bu sayı 10 12 falan olacak. Bunların yerine transferler yapman gerekecek. Senin yeni sezonun kadrosunu avrupa kupası başlamadan neredeyse kurman gerekirken daha planın yok. Moralin bozulmuyorsa ortada bir polyanacılık durumu var, kusura bakma.

ReQuem

#uncensored
Konular
1,652
Beğeni sayısı
1,656
PG Nakit
1,850
Favori Güreşçi
Jon Moxley
1 1
10 yıldır şampiyon olamadığı için bu tür fantezilere girmesi normal. Bizde Mourinho'yu istemeyen ciddi bir kesim vardı. Onlar gibi moral çöküntüsü yaşamıyorum şahsen.
Yalnız ortalığa Mourinho'yu biz alacaz ehehehe diye düşen sizdiniz 1-2 hafta önce şimdi yine rezil oldunuz. Oyuncu çalımını anladık ama TD çalımı yemek ayrı bir nokta artık.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: