Mourinho To Fener Here We Go!

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
149
Beğeni sayısı
2,049
PG Nakit
1,090
Yağız Sabuncuoğlu iki senelik maliyeti 46 Milyon Euro diyor. Gerçekse iyi ki BJK almamış derim.
Hem daha oturmuş bir kadroya gidecek hem de daha fazla para alacak. Mou da tercihini çok kolay yapmıştır. Mesele, Hüseyin Yücel’in iş bitmeden ortalığı bu iş bitti diye yakması.

agaoglu23

belair
Konular
10
Beğeni sayısı
591
PG Nakit
435
Hamleyi tek tuttuğum nokta Aziz'in elinden alınmış olması, bence büyük risk, bambaşka bir adam orası ayrı ama şüphelerim var, bakalım sezon bana neleri gösterecek.

KALKTI!!!!

Jayden Atatürk
Konular
48
Beğeni sayısı
2,262
PG Nakit
1,065
Konferansı almamak için hiçbir neden göremiyorum da imkanımız varsa tabii ki UCL'ye gidelim yav. Özledik anasını satayım. Bir de 8 maç olacak artık bundan sonra. Keyifli olur da ne zaman ön elemeleri geçip ŞL'ye kaldığımızı gördük ki ag.

Akashi

spin god
Konular
498
Beğeni sayısı
1,588
PG Nakit
625
1
Konferansı almamak için hiçbir neden göremiyorum da imkanımız varsa tabii ki UCL'ye gidelim yav. Özledik anasını satayım. Bir de 8 maç olacak artık bundan sonra. Keyifli olur da ne zaman ön elemeleri geçip ŞL'ye kaldığımızı gördük ki ag.
Yeni sistemden dolayı eskisi gibi takımlar gelmiyor ya o da var. En baba Lille çekeriz ki Mou gibi CL kaşarı gibi bir hoca var ben kaza bela olmazsa rahat kalacağımızı düşünüyorum elemelerden. Bizim return işi bu sene kısmet olur bence.

Click here to login using your socials account