Mourinho To Fener Here We Go!

Nature Boy

güreşin muhtarı
Konular
178
Beğeni sayısı
2,248
PG Nakit
990
Favori Güreşçi
MJF
1
Yağız Sabuncuoğlu iki senelik maliyeti 46 Milyon Euro diyor. Gerçekse iyi ki BJK almamış derim.
Hem daha oturmuş bir kadroya gidecek hem de daha fazla para alacak. Mou da tercihini çok kolay yapmıştır. Mesele, Hüseyin Yücel’in iş bitmeden ortalığı bu iş bitti diye yakması.

agaoglu23

belair
Konular
21
Beğeni sayısı
708
PG Nakit
530
Favori Güreşçi
Bianca Belair
Hamleyi tek tuttuğum nokta Aziz'in elinden alınmış olması, bence büyük risk, bambaşka bir adam orası ayrı ama şüphelerim var, bakalım sezon bana neleri gösterecek.

KALKTI!!!!

PG.com Kullanıcısı
Konular
50
Beğeni sayısı
2,676
PG Nakit
1,155
RPG Karakteri
Val Venis
Favori Güreşçi
John Cena
Konferansı almamak için hiçbir neden göremiyorum da imkanımız varsa tabii ki UCL'ye gidelim yav. Özledik anasını satayım. Bir de 8 maç olacak artık bundan sonra. Keyifli olur da ne zaman ön elemeleri geçip ŞL'ye kaldığımızı gördük ki ag.

Akashi

the front man
Konular
638
Beğeni sayısı
1,844
PG Nakit
825
RPG Karakteri
Liv Morgan
Favori Güreşçi
Malakai Black
Konferansı almamak için hiçbir neden göremiyorum da imkanımız varsa tabii ki UCL'ye gidelim yav. Özledik anasını satayım. Bir de 8 maç olacak artık bundan sonra. Keyifli olur da ne zaman ön elemeleri geçip ŞL'ye kaldığımızı gördük ki ag.
Yeni sistemden dolayı eskisi gibi takımlar gelmiyor ya o da var. En baba Lille çekeriz ki Mou gibi CL kaşarı gibi bir hoca var ben kaza bela olmazsa rahat kalacağımızı düşünüyorum elemelerden. Bizim return işi bu sene kısmet olur bence.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: