Arda Güler’in Güncel Piyasa Değeri

Baroš

🦁
Konular
88
Beğeni sayısı
442
PG Nakit
1,555
Favori Güreşçi
CM Punk
Bale'ın transferinden sonra transfer piyasası berbat bir hale geldi. Bu endüstriyelleşmeden dolayı bizim takımlarla, diğer takımların arasındaki makas açıldı. Şu paraya alabileceğin adamlar Musiala, Wirtz veya Odegaard olmalı normal şartlarda.

Konular
1,847
Beğeni sayısı
893
PG Nakit
500
Favori Güreşçi
CM Punk
1
Önümüzdeki sezon itibari ile 100 altından kapı açılmayacağını düşünüyorum. Kross ve Modric'in ayrılmasından sonra daha fazla süre alacaktır. Bununla birlikte ''eğer'' şu formunu devam ettirebilirse, bambaşka bir seviyeye çıkacağını düşünüyorum.

Tolgamer

Pepsi Konseyi
Konular
375
Beğeni sayısı
626
PG Nakit
1,030
RPG Karakteri
Adam Copeland
Favori Güreşçi
Nic Nemeth
1
Hâlâ 15 gözüküyor.
Düz 70M yapalım biz onu.
Düz 68 yapsaydınız ya.
BPT büyük ihtimalle daha çok etkileşim gelsin diye yazmamış ama CIES'in değerleri bu. CIES'in kadro değerleri çok fazla bilimsel metriğe dayandığı için düz değerden çok daha fazla böyle küsüratlı şeyler oluyor. Transfermarkt ise foruma yazılanları göz önüne alarak 2-3 tane adminin değerlere karar vermesiyle yapıyor. CIES aslında bu transfer değeri işine ve siteye biraz daha önem verse Transfermarkt'ı 3'e 5'e falan katlar ama büyük ihtimalle çok uğraştırıcı olduğu için yapmıyor.

Uncle Junior

sekkusu yaritai
Konular
32
Beğeni sayısı
644
PG Nakit
190
Favori Güreşçi
The Undertaker
BPT büyük ihtimalle daha çok etkileşim gelsin diye yazmamış ama CIES'in değerleri bu. CIES'in kadro değerleri çok fazla bilimsel metriğe dayandığı için düz değerden çok daha fazla böyle küsüratlı şeyler oluyor. Transfermarkt ise foruma yazılanları göz önüne alarak 2-3 tane adminin değerlere karar vermesiyle yapıyor. CIES aslında bu transfer değeri işine ve siteye biraz daha önem verse Transfermarkt'ı 3'e 5'e falan katlar ama büyük ihtimalle çok uğraştırıcı olduğu için yapmıyor.
Anladım, sağ olasın. CIES daha değerli o zaman.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: