EURO 2024 Sohbet Konusu

Hacken

Joe Hendry
Konular
10
Beğeni sayısı
1,084
PG Nakit
280
RPG Karakteri
Bryan Danielson
Favori Güreşçi
Joe Hendry

Hacken

Joe Hendry
Konular
10
Beğeni sayısı
1,084
PG Nakit
280
RPG Karakteri
Bryan Danielson
Favori Güreşçi
Joe Hendry
433 ısrarı deriz malesef en büyük soruna.
Sorun ama en büyük sorun mu emin değilim. Eldeki kadronun neyi iyi oynayacağına dair şüphelerim var. Diğerleri (Raspadori, Dimarco vs.) için üçlü uygundu ancak orta saha her zaman ciddi soru işareti.

agaoglu23

belair
Konular
10
Beğeni sayısı
590
PG Nakit
435
Favori Güreşçi
Bianca Belair
Sorun ama en büyük sorun mu emin değilim. Eldeki kadronun neyi iyi oynayacağına dair şüphelerim var. Diğerleri (Raspadori, Dimarco vs.) için üçlü uygundu ancak orta saha her zaman ciddi soru işareti.
Frattesi-Jorginho-Barella

Raspadori
Scamacca

Kenarlar da Cambiaso- Dimarco

Tertemiz 3-5-1-1, Raspadori yerine Zaccagni'yi de koyarsın bu arada.

Hacken

Joe Hendry
Konular
10
Beğeni sayısı
1,084
PG Nakit
280
RPG Karakteri
Bryan Danielson
Favori Güreşçi
Joe Hendry
Frattesi-Jorginho-Barella

Raspadori
Scamacca

Kenarlar da Cambiaso- Dimarco

Tertemiz 3-5-1-1, Raspadori yerine Zaccagni'yi de koyarsın bu arada.
Dediğim gibi daha iyi; bence hala tatminkâr değil. Daha ideal evet ama kesin çözüm olamaz kadro yüzünden. Oyuncular çok hayatsız gözüktüler en başından beri; mental de zayıf. Parçalar da uyumlu değil. Cambiasso senin adamın, benim değil biliyorsun. Keza Scamacca, Atalanta’da vereceği performansı düzenli hale getirebilecek bir oyuncu profili çizmedi hiç; beni umutlandırmadı. Takımda ciddi bir yıldız eksiği mevcut Chiesa böyle formsuzken. Ama şeyde kesinlikle haklısın bu kadar bağlantı sorunu çekmezler ve daha net üçüncü bölgeye geçebilirlerdi.

agaoglu23

belair
Konular
10
Beğeni sayısı
590
PG Nakit
435
Favori Güreşçi
Bianca Belair
Dediğim gibi daha iyi; bence hala tatminkâr değil. Daha ideal evet ama kesin çözüm olamaz kadro yüzünden. Oyuncular çok hayatsız gözüktüler en başından beri; mental de zayıf. Parçalar da uyumlu değil. Cambiasso senin adamın, benim değil biliyorsun. Keza Scamacca, Atalanta’da vereceği performansı düzenli hale getirebilecek bir oyuncu profili çizmedi hiç; beni umutlandırmadı. Takımda ciddi bir yıldız eksiği mevcut Chiesa böyle formsuzken. Ama şeyde kesinlikle haklısın bu kadar bağlantı sorunu çekmezler ve daha net üçüncü bölgeye geçebilirlerdi.
Şu Chiesa işinden vaz mı geçsek artık be abi, bu adamın yıldız falan olmadığı çok ortada ya, ayakta duramıyor daha.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: