İzlediğiniz İlk Yabancı Dizi

Hacken

Rock Hard
Konular
10
Beğeni sayısı
1,007
PG Nakit
205
RPG Karakteri
Bryan Danielson
Favori Güreşçi
Bret Hart
Ben taze ekmek yerken kardeşlerim aç kalcağına otururum dünden kalan ekmeği yerim, burada da ideolojik olarak ters düşüyoruz Bana… siz taze ekmekten devam…
Ne uğraşmış senle bu @Styles Clash denen şahsiyet. (Face arkadaşlığını kabul et…) HIMYM bence de öyle uçuk bir iş değil. Ancak farklı bir aurası olduğunu düşünüyorum. B99’un The Office’in yanına falan yazılmaz tabii ancak gerek bazı karakterler, gerekse belli bir yere kadar olan örgü beni içine çekiyor.

Gloom

still just a rat in a cage
Konular
1,920
Beğeni sayısı
1,476
PG Nakit
385
1
Ne uğraşmış senle bu @Styles Clash denen şahsiyet. (Face arkadaşlığını kabul et…) HIMYM bence de öyle uçuk bir iş değil. Ancak farklı bir aurası olduğunu düşünüyorum. B99’un The Office’in yanına falan yazılmaz tabii ancak gerek bazı karakterler, gerekse belli bir yere kadar olan örgü beni içine çekiyor.
Nostaljik olduğu için hoşuma gidiyordur herhalde. Kesinlikle karakterlerin bir sıcaklığı var. Tabi ki B99 ve Office ile aynı listede yer almaz. Zaten dizi seçerken her zaman başyapıt olarak göreceğimiz işleri de seçmiyoruz.

Hacken

Rock Hard
Konular
10
Beğeni sayısı
1,007
PG Nakit
205
RPG Karakteri
Bryan Danielson
Favori Güreşçi
Bret Hart
Nostaljik olduğu için hoşuma gidiyordur herhalde. Kesinlikle karakterlerin bir sıcaklığı var. Tabi ki B99 ve Office ile aynı listede yer almaz. Zaten dizi seçerken her zaman başyapıt olarak göreceğimiz işleri de seçmiyoruz.
Yok ben en sevdiğim dizinin (The Sopranos) tarihin en iyi 2-3 dizisinden biri olduğunu şiddetle savunuyorum. @Uncle Junior @ReQuem @muad'dib @Johnny Sack

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: