Profesyonel Güreşte Yaşadığınız Kırılma Noktası?

satriale

uncensored
Konular
87
Beğeni sayısı
537
PG Nakit
260
RPG Karakteri
Matt Morgan
Favori Güreşçi
Steve Austin ve mOx
Jinder Mahal'ın kemer kazanması. Öyle böyle soğumadım güreşten. Tamamen tekrar dönüşüm mOx'un AEW yapmasıydı. O günden beri de eskisi kadar full time izlemiyorum zaten. Arada denk geldikçe.

Johnkorey

AgnostikMuezzin
Konular
521
Beğeni sayısı
1,226
PG Nakit
1,355
RPG Karakteri
Ezekiel Jackson
Favori Güreşçi
Edge
Soğumayı inanın net hatırlamıyorum ya. Ama liseye geçince kopmuştuk inceden. Net bir koptum diyemem ama takip etmiyordum. Beni esas yakalayan şey ise Edge'in geri dönüşü oldu. Benim için hala ikoniktir. Unutulmazdır. Beraber izlememiz daha bir anlam katmıştır. @Uncle Junior @Rise Above Hate

Uncle Junior

sekkusu yaritai
Konular
25
Beğeni sayısı
588
PG Nakit
40
Favori Güreşçi
The Undertaker
Güreş içindeki bir olaydan ziyade, okula aktif gitmeye başlamam, çevre değişimi, yeni hobiler gibi etkenler güreşten soğumama yol açtı. Uzaktan takip ediyorum. O da çok yüzeysel.

Tolgamer

Pepsi Konseyi
Konular
367
Beğeni sayısı
617
PG Nakit
1,030
RPG Karakteri
Adam Copeland
Favori Güreşçi
Nic Nemeth
1
ÖÖÖÖF diyerek güreşe mesafe koymaya başladığım olay
Direkt olarak aklıma bir şey gelmese de bu mesajı görünce ben de güreşten bir ara uzaklaştığım için beni uzaklaştıran ne sorusunu sorduğumda 2 cevabı oldu (ikisinin de sonucu aynı yere varıyor):

Birincisi:

İkincisi:

Birincisinde WWE bomboş bir şov izletiyor, özellikle Rumble gibi bir şovu böyle kötü bir şekilde sonlandırıyor. Açılış maçını varsaymazsak şovun en iyi anı Bad Bunny ile Brock Lesnar'ın yüz yüze gelmesi. Lesnar'ın Roman'a contender olmasıyla sürekli aynı isimler, sürekli aynı maçlar ve kötü şovlar düşüncesine girerek acaba güreşe biraz ara mı versek kafasına girdik.

İkincisinde de şov insancıl bir saatte diye izliyorum, Lesnar kemeri çok saçma sapan bir maçta, saçma sapan bir şekilde alarak undisputed karşılaşmasını doğruluyor, burada direkt uzun bir süre kopma işi başlıyor.

Uncle Junior

sekkusu yaritai
Konular
25
Beğeni sayısı
588
PG Nakit
40
Favori Güreşçi
The Undertaker
Beni esas yakalayan şey ise Edge'in geri dönüşü oldu. Benim için hala ikoniktir. Unutulmazdır. Beraber izlememiz daha bir anlam katmıştır. @Uncle Junior @Rise Above Hate
Edge'in 2020 dönüşü. Edge dönmese güreş tamamen hayatımdan çıkmış olurdu.
HASTASIYIZ DEDE BU ADAMIN. Süperstar sözcüğünün sözlükteki tanımı adam. AEW hiç bakmadık o da bizim ayıbımız olsun la.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: