Wrestlemania 41'in Şarkısı "FE!N" Oldu

Hacken

Joe Hendry
Konular
10
Beğeni sayısı
1,076
PG Nakit
205
RPG Karakteri
Bryan Danielson
Favori Güreşçi
Joe Hendry
Nerde eskinin rock/metal ağırlıklı theme songları nerde bu gay şarkıları kardeşim bu ne ya? Nickelback’e bizi hasret bırakanlar utansın.
Baba ben I Made It’ten Written In The Stars’tan falan da büyük keyif aldım ya, söylediğin genre bir yana. Bence 2010’ların başında geçilen üst başlıkta “türün” bile daha kötü versiyonlarını dinliyoruz artık.

@keka ’ya respect atmadan konudan çıkmam ayıp olurdu.

Ganbarimasu

PG.com Kullanıcısı
Konular
257
Beğeni sayısı
560
PG Nakit
700
FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N FE!N

Bogi

Jön Türks
Konular
17
Beğeni sayısı
334
PG Nakit
0
Baba ben I Made It’ten Written In The Stars’tan falan da büyük keyif aldım ya, söylediğin genre bir yana. Bence 2010’ların başında geçilen üst başlıkta “türün” bile daha kötü versiyonlarını dinliyoruz artık.

@keka ’ya respect atmadan konudan çıkmam ayıp olurdu.

Ya zaten iş biraz da aslında şova ne kadar uyuyor oluyor. Written in the stars falan baya iyi şarkılar ve contexte de uyuyor yani. Bu trapleşme şeysi beni darlıyo belki de genel olarak. Şarkı güzel de ben şapamıyorum.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: