Anarchy In The Arena Duyuruldu! İşte Taraflar

Huma

huma
Konular
13
Beğeni sayısı
20
PG Nakit
0
Okada debutunda Eddie'ye saldırmalarından dolayı Eddie'nin bu maçta olması mantıklı da Bryan'a pek ısınamadım bu maç için. Tabi ki ring içi aksiyonda güzel şeyler sunacaktır ama International kemeri için maça eklenip Kyle ile beraber fatal 4-way yapmaları hem Ospreay feudunu devam ettirecekti hem Roderick Kyle feudunu devam ettirip bize ikinci bir içinde tür olan maç izlettirecekti. Ayrıca da tarihin en iyi fatal 4-way maçlarından birini izlettirecekti. Elimizde ki maça bakacak olursak da muhtemelen geçen yıl ki Anarchy maçından aksiyon olarak daha zayıf ama hikaye olarak daha iyi olacaktır eğer önümüzdeki süreçte düzgün işlemeye devam ederlerse.

The Gold Standard

PG.com Kullanıcısı
Konular
10
Beğeni sayısı
182
PG Nakit
100
Ben pek ısınamadım maça. Omega'nın hastaneden kestiği promo çok ruhsuzdu. FTR'ın yanına da şaşıracağım bir ikili bekliyordum isim verilmeden "bu gece göreceksiniz" denince. Omega geçen hafta aksiyona girince maça da çıkacağı yönünde bir düşünce oluşmuştu bende. Biraz çorba bir maç gibi hissediyorum o yüzden. "Team AEW" diye bir şey kurulacak kadar terör estirildiği hissini alamadım hikayeden, onunla da ilgili olabilir. Danielson da yersiz duruyor üstteki yorumda yazıldığı gibi. Maçın iyi olacağı kesin ama hikaye olarak tatmin edici olur umarım şova kadar.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: