Cody Rhodes'u İlgi Çekici Buluyor Musunuz?

satriale

uncensored
Konular
85
Beğeni sayısı
512
PG Nakit
260
RPG Karakteri
Matt Morgan
Favori Güreşçi
Steve Austin ve mOx
cody-rhodes-zz-240408-01-43967a.jpg

Kemeri kazandıktan sonra tüm büyüsünü kaybettiğini söyleyenler az değil. Sizce de bu durum var mı? Seyircilerin bazen ayıp olmasın diye cheer attığı hissine kapılıyorum.​

muad'dib

all eyes on me
Konular
12
Beğeni sayısı
251
PG Nakit
250
RPG Karakteri
Samoa Joe
Büyü azalma mevzusu gayet doğal bana göre ya. Sonuçta hazırlanan mükemmel kemere giden yol süreci kemeri alması ile beraber bitti ve etkisinde doğal olarak kaybetti fakat benim beğenemediğim şey Cody'nin face olması. Cody'e face olmak bence pek yakışmıyor.

Konular
140
Beğeni sayısı
1,254
PG Nakit
1,000
RPG Karakteri
"starboy" Wes Lee
Favori Güreşçi
CM Punk
Yaratılan hikayesi en görkemli noktasına ulaştı yani, o noktadan daha yukarıya çıkmak çok zor ama şu an bir yorum yapmak kolay değil. Yeni bir hikaye yaratılacaktır bir noktada, SummerSlam'i görmek lazım. Konuşmak için çok erken. Hala kemer ve önceki hikayenin bitişinin sarhoşluğu devam ediyor.

Kero

fesuphanallah
Konular
384
Beğeni sayısı
640
PG Nakit
75
Favori Güreşçi
Tiffany Stratton
1
Kemeri alış hikayesi süperdi, Ben Money In The Bank şovuna kadar bu şekilde devam edeceğini düşünüyorum, sonra belki bir karakter değişimi görebiliriz.

Deathmatch Classic

#uncensored
Konular
922
Beğeni sayısı
953
PG Nakit
350
Favori Güreşçi
Adam Page
1 1
Yaratılan hikayesi en görkemli noktasına ulaştı yani, o noktadan daha yukarıya çıkmak çok zor ama şu an bir yorum yapmak kolay değil. Yeni bir hikaye yaratılacaktır bir noktada, SummerSlam'i görmek lazım. Konuşmak için çok erken. Hala kemer ve önceki hikayenin bitişinin sarhoşluğu devam ediyor.
Olay bundan ibaret bence de aynı olayı Adam Page'den biliyorum. Bir güreşçinin kemeri alma hikayesi fazla iyiyse kemer saltanatı aynı oranda kötü oluyor, hikaye peak noktasına kemerden önce ulaşmış oluyor çünkü. İstisna durumlar vardır tabii.

Danke

🍓
Konular
21
Beğeni sayısı
314
PG Nakit
125
Favori Güreşçi
Tama Tonga
Cody'lik pek bir olay yok Roman Reigns kemerle birlikte öyle bir seviyeye çıktı ki kimse o profile yaklaşamıyor. Rollins'in de şampiyonluğunun en büyük sorunlarından biri buydu. Ha ben memnunum gayet taze bir şampiyon zaten.

GBB

gbedas
Konular
30
Beğeni sayısı
1,201
PG Nakit
290
Favori Güreşçi
Daniel Bryan
Daha 1 ay oldu ve tek girdiği rekabet zaten emeklilik öncesi bir takılayım kafasında olan AJ ile. Pek izleyemiyorum haftalık şov belki ondan ama beni pek baymadı bu arada. Ama yani bence konuşmak için çok erken. Summerslam civarı netleşir her şey.

Son düzenleme:

Bogi

Jön Türks
Konular
16
Beğeni sayısı
282
PG Nakit
0
Kemeri yeni kazandı ve üstte de yazıldığı gibi çok epik bir senaryo sonucu kazanmasından ötürü insanların şu an olan bitenden tatmin olmaması normal. Ama yeni bir build-up ile SummerSlam'de başka bişey izleriz yine herkes yana yakıla başlar Cody diye inlemeye. Hatta zaten bu yüzden kemeri her PLE'de savunmaması daha bi kıymetli olan gibi. Savaşan şampiyon imajı iyidir ama bence herkese fırsat çıkarmaktansa şu an yeni bir rakip yaratılması gerekiyor karşısına. Ben hala orta-uzun vade için bunun en uygun isim olarak Günther olduğunu düşünüyorum.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: