Cody Rhodes'un Hedefi Büyük

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,964
Beğeni sayısı
3,430
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Brock Lesnar w/ Paul Heyman
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1

"Benim uzun vadeli hedefim şu: WWE'nin şimdiye kadar sahip olduğu en yararlı yetenek olmak.

Ve o grupta kimin takıldığını biliyorum. Austin 3:16'nız, Hustle, Loyalty, Respect, John Cena'nız.

Ne yaptığımı biliyorum. Ve bu hedefin gerçeğe dönüşmesi için bunu ne kadar uzun süre yapmam gerektiğini biliyorum."

CZW Moxley

CZW World Champion
Konular
2
Beğeni sayısı
3
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Jon Moxley
Saydığı isimlerden birisi şirketi taşıdı diğeri ise kurtardı, Cody’ye onların seviyesine çıkabileceğini düşündüren şeyi merak ediyorum.
Aslında egolu kendini beğenmiş bir şey dememiş hocam. Kendisini taktir etmek gerekiyor. 12 yıl önce popüler olmayan hatta güreş dünyasında iplenmeyen bir güreşçi iken İndy dünyasında tanınmış ve İndy güreşçilerine umut olup bu konuma gelmiş birisi kendisi. Kendisini bende sevmem ve WWE'de fazla pofpoflandığını düşünmekteyim ama bu döneme gelmesi kolay olmadı.

muad'dib

all eyes on me
Konular
12
Beğeni sayısı
254
PG Nakit
250
RPG Karakteri
Samoa Joe
Aslında egolu kendini beğenmiş bir şey dememiş hocam. Kendisini taktir etmek gerekiyor. 12 yıl önce popüler olmayan hatta güreş dünyasında iplenmeyen bir güreşçi iken İndy dünyasında tanınmış ve İndy güreşçilerine umut olup bu konuma gelmiş birisi kendisi. Kendisini bende sevmem ve WWE'de fazla pofpoflandığını düşünmekteyim ama bu döneme gelmesi kolay olmadı.
Bu döneme gelmesi kolay olmadı kendisi için fakat bu döneme getirilmesi biraz kolay oldu gibi.

Ruthless Aggression

PG.com Kullanıcısı
Konular
1
Beğeni sayısı
21
PG Nakit
50
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
Yok hocam Cody ile ilgili düşüncelerimiz aynı, ama ben beklentiyi bu kadar yükseğe koymasını saçma buldum.

Namikawa Reiji

HOUSE OF BLACK
Konular
13
Beğeni sayısı
218
PG Nakit
130
RPG Karakteri
House of Black
Favori Güreşçi
"Macho Man" Randy Savage
"Austin 3:16'nız" dediği yerde koptum.. Cody gerçekten iyi bir gelişimin performansı göstererek bu seviyelere kadar kendini taşıdı. Fakat önemli olan bu performansı gösterip, bu noktaya geldiğinde bu ağırlığı taşıyabilmek. Austin gibi bir adamla asla ama asla eş değer olamayacaksın, ilk önce bunu öğrenmen gerekiyor. Neden Rocky'i hala seviyoruz mesela? Veya Kane, Undertaker, Rey Mysterio veya Stone Cold, Mankind gibi adamları?? Bu şirket yeteneği olmayıp, seyirciyi nasıl eğlendireceğini bilen adamları da gördü.

Bogi

Jön Türks
Konular
16
Beğeni sayısı
282
PG Nakit
0
Hedef zor olabilir de bence böyle bir mentale sahip olmak sorunlu değil yani bilmiyorum bana açıklaması abes gelmedi pek. Tam bir kurumsal açıklama aslında cody burada bile işini iyi kotarmış.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: