WWE NXT: Spring Breakin’ 2024 1. Gün Tartışma Konusu

Bero

Cm Punk'a Hasım
Konular
1,369
Beğeni sayısı
1,196
PG Nakit
3,465
RPG Karakteri
Erick Rowan
Favori Güreşçi
Bray Wyatt
1
NXT Kadınlar Şampiyonluğu
Roxanne Perez (c) def. Lyra Valkyria vs. Tatum Paxley

Tony D’Angelo & Channing “Stacks” Lorenzo & Luca Crusifino def. NXT Heritage Cup Champions No Quarter Catch Crew

OTM’s Jaida Parker def. Fallon Henley

Sol Ruca def. Blair Davenport

Lexis King def. Baron Corbin

NXT Şampiyonluğu
Trick Williams def. Ilja Dragunov (c)

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,964
Beğeni sayısı
3,430
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Brock Lesnar w/ Paul Heyman
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Çoğunluk ana olaya bakıp geçecek muhtemelen ama açılış maçına da bakmadan geçmeyin derim, çok keyifli bir maç oldu bence. Trick Williams ile bir ara Gargano arka alanda gelip konuştu, o an da çok özeldi bence Williams'ın NXT kariyerini bu maç nezdinde ortaya koymasından da hareketle. The Family'den bir ana kadro sürprizi bekliyorum bu arada, güncel halleriyle dahi oralara çok yakışacaklarına inanıyorum çünkü.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,964
Beğeni sayısı
3,430
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Ya abi ikinci hafta kartına bakıyorum, bu haftaya bakıyorum. Çok adaletsiz dağılım var ya. Muazzam şov oldu bu şov bence, baştan sona soluksuz gittik.

Blair Davenport tribünü... @Beast Incarnate
Avrat oğlu avrattır ama Kıbrıs Şehitleri’nde dilinin altında jiletle gezen tro abilerden birine dövdürüyorlar kadını ne iş anlamadım valla.

Kartın dengesiz dağılması konusunda ben de hemfikirim seninle. Oba Femi’ye adamakıllı bir rakip verseler kartın eli yüzü düzelirdi yine ama Ivar nedir be babacım yok Lars Sullivan anasını satayım.

agaoglu23

belair
Konular
4
Beğeni sayısı
419
PG Nakit
275
Favori Güreşçi
Bianca Belair
Avrat oğlu avrattır ama Kıbrıs Şehitleri’nde dilinin altında jiletle gezen tro abilerden birine dövdürüyorlar kadını ne iş anlamadım valla.

Kartın dengesiz dağılması konusunda ben de hemfikirim seninle. Oba Femi’ye adamakıllı bir rakip verseler kartın eli yüzü düzelirdi yine ama Ivar nedir be babacım yok Lars Sullivan anasını satayım.
Vikinglere verilen parayla Cody'e zam yaparım, malesef biraz da ekonomi be babam.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,964
Beğeni sayısı
3,430
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Favori Güreşçi
Brock Lesnar