Özgür Özel: "Twitter'ı Değil Sokağı Dinledik"

Vicious

Kızılcıklı
Konular
33
Beğeni sayısı
132
PG Nakit
180
Favori Güreşçi
Edge
Sokağı dinleyip Lütfi Savaşı aday yaptınız? Yada Edirne'de Şükrü Ciravoğlu'nu adaylıktan " el çektirtip " Filiz Gencan'ı aday yaptınız?
Aynen kanka aynen.

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
364
Beğeni sayısı
785
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Sokağı dinleyip Lütfi Savaşı aday yaptınız? Yada Edirne'de Şükrü Ciravoğlu'nu adaylıktan " el çektirtip " Filiz Gencan'ı aday yaptınız?
Aynen kanka aynen.
Lütfü Savaş %44 aldı Twitter'a kalsa %4.4 alamıyordu, Edirne ise kazandı.

Vicious

Kızılcıklı
Konular
33
Beğeni sayısı
132
PG Nakit
180
Favori Güreşçi
Edge
Lütfü Savaş %44 aldı Twitter'a kalsa %4.4 alamıyordu, Edirne ise kazandı.
Lütfi Savaşa tepkiler hala var, başka aday olsa daha rahat kazanılacak bir seçim neden riske atıldı?
Edirne konusunda, ben Edirnede yaşıyorum ve dönen olayları gözlerimle gördüm. Ciravoğlu olsa CHP %60dan fazla oyla kazanabilecekken riske atıldı seçim. Çekirge 1 sıçrar 2 sıçrar, bu seçim hükümete tepki kaynaklı muhalefet kazandı. İnsanlar ozgür özelin suyu hürmetine oy verdi zannediyorsan çok büyük yanılıyorsun.

Johnkorey

AgnostikMuezzin
Konular
521
Beğeni sayısı
1,226
PG Nakit
1,355
RPG Karakteri
Ezekiel Jackson
Favori Güreşçi
Edge
bu seçim hükümete tepki kaynaklı muhalefet kazandı.
Tam da bunu belirtmeye girmiştim konuya. CHP'nin başarılı olduğu yerler var. Hükümete tepki evet ama buna rağmen çok başarılı çalışan belediye başkanı adayları oldu mesela Sinem Dedetaş. Ama hükümete tepki için halk en güçlü gördüğü ikinci partiyi tercih etti. Bölgesel olarak CHP'nin güçlü olmadığı yerlerde YRP karşılık buldu. Safi CHP'nin başarısı olarak düşünmek görmek en hafif tabirle safdillik olur.

Styles Clash

This Is The Way
Konular
85
Beğeni sayısı
1,318
PG Nakit
420
Favori Güreşçi
AJ Styles
Aynen kanka aynen.

Bu konuda kesinlikle katılıyorum. Ancak bazı bölgelerdeki adaylar gerçekten iyi çalıştı. Halkın haklı tepkisini iyi yönettiler. Örneğin Manisa'da Cengiz Ergün'ü artık insanlar yolda görse taşlayacak noktadaydı. CHP onun karşısına Ferdi Zeyrek değil de daha düşük profilli birisini koysa Manisa bu şekilde farkla kazanılmazdı. Veya Ferdi başkan sahada aktif olmasaydı. Örneğin Tuzla adayını twde zikirmatik dağıttı diye linçlemişlerdi ama adam kazandı. Sanırım biraz bunu da kast ediyor.

Cyber

PG.com Kullanıcısı
Konular
4
Beğeni sayısı
159
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
Emekliler sayesinde seçim kazanınca erkekler. Erdoğan genel seçimleri kazanmak için memura verdiği zammı yerel seçimleri kazanmak için emekliye veremedi. O kadar yanlış aday diye eleştirdik ama Erdoğan memur zammını vermese belkide Kılıçdaroğlu bu argümanla seçim kazanacaktı. İnsanlarımızın zihniyeti ve cahiliyeti gerçekten mide bulandırıyor.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: