Şampiyonlar Ligi Yarı Final 1. Maç | Borussia Dortmund vs. PSG

agaoglu23

belair
Konular
4
Beğeni sayısı
418
PG Nakit
275
Favori Güreşçi
Bianca Belair
Hala yeterli değil ama Kolo Muani denen kazma sapından da daha kötü değil harbi ya.
Babam Muani sol çizgi Mbappe 9'da intihar etti PSG ya... Mbappe zaten gönülsüz, Ramos ligde son 5-6 maçta hep etki etti, hamle olarak bile yapmamasına çok şaşırdım.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,964
Beğeni sayısı
3,426
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Brock Lesnar w/ Paul Heyman
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
PUAAHAHAHAHAHA. Bir daha futbol hakkında ağzınızı dahi açmayacaksınız loserlar.

@Cyber @Beast Incarnate
Valla yalan yok PSG’ye çıkar ilişkisi beslediğimizden ötürü inceden bi keyiflenmedik değil ama haftaya PSG çakozlar ya bunlara.

Babam Muani sol çizgi Mbappe 9'da intihar etti PSG ya... Mbappe zaten gönülsüz, Ramos ligde son 5-6 maçta hep etki etti, hamle olarak bile yapmamasına çok şaşırdım.
Ben Muani direkt sf’ye geçer Mbappe sol kanat olur diyordum ama Luiz Enrique asla oynatmadı ikisini yerinden, aklından neler geçiyordu orada anlamış değilim.

Re7o

Capeless Crusader
Konular
256
Beğeni sayısı
262
PG Nakit
395
Favori Güreşçi
The Rock
Paris çok şanssızdı. Direkten dönen toplar falan maçın heyecanını baya yükseltti. İkinci maçlar da böyle heyecanlı olur umarım.

Money Makerz

konigsmacher
Konular
114
Beğeni sayısı
604
PG Nakit
434
1 1
Dayı bildirim gelince BVB 3 attı heralde dedim rövanşta kendi evinde PSG böcek gibi ezer bunları hayal kurma. :d

Bir daha gerçekten futbol hakkında ağzınızı açarsanız benimkini yerleştireceğim. PUAHAHAHAHAHAHAHAH ADAMLARIN DESTEK VERDİĞİ HER TAKIM LOSER SICIRTIYOR

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: