Süper Lig 33. Hafta | Sivasspor - Fenerbahçe

Kim Kazanır?

• Sivasspor

Oy: 1 33.3%
  • Fenerbahçe

• Berabere

• Kullanılan toplam oy
    3
Konular
339
Beğeni sayısı
227
PG Nakit
440
Favori Güreşçi
Bryan Danielson
Sizce penaltı doğru muydu? Ben tekrarını birkaç kez izledim de bana değil gibi geldi. Kuralları tam bilmiyorum ama.
Penaltı pozisyonu tam bir soru işareti. Dijiku'nun ağır çekimde müdahalesi var gibi gözüküyor ama adam buna rağmen topa rahatlıkla vurabiliyor. Cihan Aydın hızlı çekimde pozisyonun oynatılmasını istedikçe VAR başındakiler inatla ağır çekimde oynattı. Ayrıca protokol gereği bu tip pozisyonlarda VAR'ın devreye girmemesi de gerekiyor.

muad'dib

sholarch
Konular
14
Beğeni sayısı
438
PG Nakit
400
RPG Karakteri
Samoa Joe
Beyler bu kadar futbol cahili olmayın zaten değilsiniz sırf taraflı olduğunuz için penaltı diyorsunuz da tertemiz pozisyon asla penaltı yok. Penaltı arıyorsanız maçın son dakikaları Sivaslı oyuncunun koluyla kontrol ettiği pozisyona bakın.

Cyber

PG.com Kullanıcısı
Konular
4
Beğeni sayısı
159
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
Cihan Aydın penaltıyı vermeyecekken Alman hakem geldi penaltıyı verdirtti. Üstüne çıkan VAR kaydına göre Livakovic'e sarı verilmesi istenmiş Cihan Aydın vermeden geçmiş hala pozisyon tartışılıyor yorulduk be kardeşim.

Cyber

PG.com Kullanıcısı
Konular
4
Beğeni sayısı
159
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
Beyler bu kadar futbol cahili olmayın zaten değilsiniz sırf taraflı olduğunuz için penaltı diyorsunuz da tertemiz pozisyon asla penaltı yok. Penaltı arıyorsanız maçın son dakikaları Sivaslı oyuncunun koluyla kontrol ettiği pozisyona bakın.
Top ilk önce adama, sonra koluna çarptığı için penaltı verilmedi. Hatta aynı hareketi Sparta Prag'da yaptı onda da bize penaltı vermediler. :)
6:39'u açın izleyin.

Deeppy

BANKER
Konular
133
Beğeni sayısı
520
PG Nakit
1,040
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
Rey Manaj top auta giderken teması aldığını hissedip kendini bıraktı. Buna futbolda penaltıyı almak diyoruz. Penaltı nettir. Ciku'nun hatasıdır. Livakovic pozisyonunda bir şey yok bence.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: