(WM Spoiler) Benzer İşler

Hacken

Rock Hard
Konular
10
Beğeni sayısı
939
PG Nakit
165
RPG Karakteri
Bryan Danielson
Favori Güreşçi
Bret Hart

Kara

-
Konular
143
Beğeni sayısı
1,183
PG Nakit
690
Favori Güreşçi
Roman Reigns
Yok, diyoruz aslında. Ancak o kadar iyi şeyin yanında tolere edebilirim. 22 yıl önceden de olsa ufak bir bağlantı da var deyip zorlamayla geçiyoruz.
"Abi Undertaker ya!" diyenler daha fazla. Ayrıca Shield mevzusu Rumble 22'de kapanmışken "Roman unutamadı!" diyip hikaye övmek abes. Tarihten silinmesi gereken bir maç. Maçta güzel gözüken her şey aslında bir kepazelik. Undertaker'dan, Shield mevzusuna oradan Cena'ya kadar.

Hacken

Rock Hard
Konular
10
Beğeni sayısı
939
PG Nakit
165
RPG Karakteri
Bryan Danielson
Favori Güreşçi
Bret Hart
"Abi Undertaker ya!" diyenler daha fazla. Ayrıca Shield mevzusu Rumble 22'de kapanmışken "Roman unutamadı!" diyip hikaye övmek abes. Tarihten silinmesi gereken bir maç. Maçta güzel gözüken her şey aslında bir kepazelik. Undertaker'dan, Shield mevzusuna oradan Cena'ya kadar.

Tamam Canbo’m en büyük Roman fanı sensin deyip geçmem lazım ama geçmeyeyim. Maçın kepazelik olan hiçbir tarafı yok bana kalırsa. Shield mevzusu bir akıl oyunu. dün gece ve kickoff’ta kaybeden Seth, buna zaten yakın dönemde çok kez başvurdu. Burada hiçbir kepazelik yok. Hikaye konusunda bazı şeylerin tekrar tekrar açılmasında bir beis görmüyorum bu iki isim de sıcak temas halindeyken. Cena mevzusunda zaten hiç yok. Hem malum 2011 sonrası süreç, hem de Roman karşılaşması vs… Taker konusunda fikrimi belirttim, tekrarlamayayım. Fikrine saygı duymakla beraber hiç katılmıyorum.

Kara

-
Konular
143
Beğeni sayısı
1,183
PG Nakit
690
Favori Güreşçi
Roman Reigns
Tamam Canbo’m en büyük Roman fanı sensin deyip geçmem lazım ama geçmeyeyim. Maçın kepazelik olan hiçbir tarafı yok bana kalırsa. Shield mevzusu bir akıl oyunu. dün gece ve kickoff’ta kaybeden Seth, buna zaten yakın dönemde çok kez başvurdu. Burada hiçbir kepazelik yok. Hikaye konusunda bazı şeylerin tekrar tekrar açılmasında bir beis görmüyorum bu iki isim de sıcak temas halindeyken. Cena mevzusunda zaten hiç yok. Hem malum 2011 sonrası süreç, hem de Roman karşılaşması vs… Taker konusunda fikrimi belirttim, tekrarlamayayım. Fikrine saygı duymakla beraber hiç katılmıyorum.
Roman fanlığından çok Cody'den yaratılmaya çalışılan şirket yüzü mevzusu midemi bulandırıyor. Sami Zayn'ın vaktinde topladığı momentumla Reigns'i devirmesini istemiştim, Orton'un heel olarak dönüp Bloodline'ı dağıtması ve Reigns'i yenmesini yine keyifle izlerdim. Cody'e yazılan hikaye ve biçilen rol beni sarmıyor hoca.

Hacken

Rock Hard
Konular
10
Beğeni sayısı
939
PG Nakit
165
RPG Karakteri
Bryan Danielson
Favori Güreşçi
Bret Hart
Roman fanlığından çok Cody'den yaratılmaya çalışılan şirket yüzü mevzusu midemi bulandırıyor. Sami Zayn'ın vaktinde topladığı momentumla Reigns'i devirmesini istemiştim, Orton'un heel olarak dönüp Bloodline'ı dağılması ve Reigns'i yenmesini yine keyifle izlerdim. Cody'e yazılan hikaye ve biçilen rol beni sarmıyor hoca.
Vakti zamanında Cena, bu şekilde pushlanırken ben de rahatsızdım. Hata yaptığımı sonradan anladım. Bunu uzun uzun konuşuruz. Cody’i ortalama TNT kemeri bookinglerinde çok eleştirdim @Nature Boy iyi bilir. Ama burada yaratılan şey ve genel anlatıyı bir o kadar övüyorum ben. Gel gelelim ki kendisinin All-In etkisi, sonrasındaki tavrı ve WWE’ye gelip bu denli tepeye oynatılmasının bendeki karşılığı, çok büyük saygıdır sevgiden öte.

Kara

-
Konular
143
Beğeni sayısı
1,183
PG Nakit
690
Favori Güreşçi
Roman Reigns
Vakti zamanında Cena, bu şekilde pushlanırken ben de rahatsızdım. Hata yaptığımı sonradan anladım. Bunu uzun uzun konuşuruz. Cody’i ortalama TNT kemeri bookinglerinde çok eleştirdim @Nature Boy iyi bilir. Ama burada yaratılan şey ve genel anlatıyı bir o kadar övüyorum ben. Gel gelelim ki kendisinin All-In etkisi, sonrasındaki tavrı ve WWE’ye gelip bu denli tepeye oynatılmasının bendeki karşılığı, çok büyük saygıdır sevgiden öte.
Sami Zayn tüm WWE evrenini arkasına almışken geciştirme bir maçla aradan çıkarılıp bir köşeye atıldı. Yine McIntyre büyük bir destek toplayarak kendi memleketinde Roman'a yenildi. McIntyre'ı görmezden gelebilsek bile Sami Zayn'ın saltanatı bitiren adam olmasını istiyorduk @Nature Boy ile. Saltanat bu iki seferde bitmeyip hikayem hikayem diye tutturan bir adamla bitince olmadı benim için.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: