PPV WrestleMania XL 2. Gece Spoiler | Dünya Ağırsiklet Şampiyonluğu

Bero

Cm Punk'a Hasım
Konular
1,369
Beğeni sayısı
1,196
PG Nakit
3,465
RPG Karakteri
Erick Rowan
Favori Güreşçi
Bray Wyatt
1
Dünya Ağırsiklet Şampiyonluğu Maçı
Seth ''Freakin'' Rollins (ş) vs. DrewMcIntyre

DREW MCINTYRE SPİKERLİK YAPAN CM PUNK'A GTS İŞARETİ YAPIYOR ELİYLE SONRA SETH'İ KALDIRIP GTS YAPMAK İSİTYOR SETH ROLL UP YAPIYOR OLMUYOR DREW CLAYMORE VURUYOR TUŞA GİDİYOR SETH ATIYOR.

DREW MCINTYRE MAÇTAKİ 5. CLAYMORE'U DA VURDUKTAN SONRA KEMERİ KAZANIYOR.

Maçtan sonra Drew McIntyre Cm punk'ın olduğu masaya çıkıyor punk'ın üzerine gidiyor.

CM PUNK DREW'İN AYAĞINDAN TUTUP MASAYA YAPIŞTIRIYOR VE DAMİAN PRİEST!!!!!!!!!!!! DAMİAN RİNGE ATIYOR DREW'İ TUTUP SOUTH OF HEAVEN VURUYOR VE KEMERİ KAZANİYORRRRRRR

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bay Pekman

Pacman Desu
Konular
1
Beğeni sayısı
38
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Ilja Dragunov
Jack Swagger daha iyi WHC olmuştu 0 şaka...

Ulan Drew o kadar iyi karakter yapıp o momentum ile ana kemer almış sen hala Priest diyorsun...

Kara

-
Konular
142
Beğeni sayısı
1,180
PG Nakit
690
Favori Güreşçi
Roman Reigns
Kapanışa yaklaşacak tek rezalet budur. Priest kod isimli zebani tipin 40. Wrestlemania'da cash-in yaptığı yetmiyor gibi kemeri alması aklı selim profesyonel güreş izleyicilerinin en kötü kabusu olurdu ve gerçekleşti.

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,804
Beğeni sayısı
1,453
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Bir CM Punk düşmanı olarak yapılabilecek en doğru işi yaptıklarını kabul etmek zorundayım. Priest zaten bu kemeri uzun süre tutamayacağı için şampiyon olması benim için sorun değil.

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
145
Beğeni sayısı
1,858
PG Nakit
1,090
Kapanışa yaklaşacak tek rezalet budur. Priest kod isimli zebani tipin 40. Wrestlemania'da cash-in yaptığı yetmiyor gibi kemeri alması aklı selim profesyonel güreş izleyicilerinin en kötü kabusu olurdu ve gerçekleşti.
Priest kendisi olduğu için almadı kemeri. Punk, Drew’dan intikamını aldı ve çanta yıllar sonra başarı ile kullanıldı. Bundan sonra kemerle iyi iş yapmak Priest’in elinde. Ben bu sonuçta da sorun görmedim.
Bir CM Punk düşmanı olarak yapılabilecek en doğru işi yaptıklarını kabul etmek zorundayım. Priest zaten bu kemeri uzun süre tutamayacağı için şampiyon olması benim için sorun değil.
Sen artık bu adama düşman olmayı bırakıp itaat etmelisin sayın CM Punk Seveni

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,804
Beğeni sayısı
1,453
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Priest kendisi olduğu için almadı kemeri. Punk, Drew’dan intikamını aldı ve çanta yıllar sonra başarı ile kullanıldı. Bundan sonra kemerle iyi iş yapmak Priest’in elinde. Ben bu sonuçta da sorun görmedim.

Sen artık bu adama düşman olmayı bırakıp itaat etmelisin sayın CM Punk Seveni
CM Punk'ı vaktinde rezil eden Triple H babayı bu senaryosu için kutluyorum.

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,804
Beğeni sayısı
1,453
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Triple H; Punk’tan özür dilemiş, hayvan gibi kontrat verip şirketin tepesine koymuşken senin yaptığın çok anlamsız. Bu adam çok büyük.
Umarım Summerslam'e kadar kalçasını kırmaz dedem de şu Drew'la maça çıkabilir aldığı saçma parayı da çıkartır.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: