Galatasaray - Antalyaspor Maçındaki Kararların Değerlendirildiği Toplantı Deşifre Oldu

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,573
Beğeni sayısı
4,269
PG Nakit
3,355
RPG Karakteri
Hologram
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Açık ve net görüntü varmış, ciddi bir ayağın her bölgesine temas da. Eline sağlık VAR'ın. Süper kullanım. 10 hakem kabul etmiş hata olduğunu, üç maymun oynuyor hala.
Baskı altında hisseden herkese istediği her şeyi söyletebilirsin. Videoda konuşulan Tete pozisyonunun da en yakın açısını yukarıda attım. Bir gözün görmek istemediğini öteki göz salıncakta sallandırmasın, komik duruyor çünkü buradan bakınca.

Cyber

PG.com Kullanıcısı
Konular
4
Beğeni sayısı
165
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
Fener Alanyaspor maçında penaltıyı havadan almasına rağmen 30 metreden gol yiyip puan vermeyi becerdiği için hiç konuşulmuyor diye yorumladım.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,573
Beğeni sayısı
4,269
PG Nakit
3,355
RPG Karakteri
Hologram
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Fener Alanyaspor maçında penaltıyı havadan almasına rağmen 30 metreden gol yiyip puan vermeyi becerdiği için hiç konuşulmuyor diye yorumladım.
Yok kanka AI-KOC01 yapay zeka merkezi toplantılardan birinden ve sadece bu kısımdan veri çekmeyi başarabilmiş ondandır.😤😤

Cyber

PG.com Kullanıcısı
Konular
4
Beğeni sayısı
165
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
Yok kanka AI-KOC01 yapay zeka merkezi toplantılardan birinden ve sadece bu kısımdan veri çekmeyi başarabilmiş ondandır.😤😤
O maç için Fetö Djiku'ya arkadan vesvese verip düşürüyor ve penaltıya sebebiyet veriyor incelemesi bekliyoruz. Karşı tarafın ciddiyeti bu seviyeye indi artık.

Itsuzai

παλικάρι
Konular
3
Beğeni sayısı
137
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Barış Alper Yılmaz

Hee demek pislik dolu geçmişli sömürge valisi Galatasaray lehine hatalı gördüğü kararı sorgulamış. Ne var oğlum burada, nasıl bir kar elde etmeyi düşündünüz hahahaha. Yani video farklı bir şekilde farklı bir başlıkla sızdırılsa bu sefer de o önermenin peşinden koşacak sığır kaynıyor ortalık tüm ülkede. Önceden "takım tutar gibi parti tutmayın" falan denirdi, artık tam tersi geçerli. Videonun sızdırılması Fenerbahçelilerin adını ağzından düşüremediği bir cemaatin taktiklerine çok benzese de orayı geçiyorum. Aylardır doğru-yanlış ayırt etmeden son 10 dakikadaki penaltılarla yedek forvetini gol krallığı yarışına sokmak üzere olan, hakemlerin 10-15 kişilik dijital görüşmesine sızan veya daha tehlikelisi o görüşmeyi içeriden birilerine sızdırtan, rakiplerinin VAR kaydı yayınlanırken kendisine dokunulmayan, MHK başkanının cep telefonuyla VAR görüntülerini başkanıyla paylaştığı bir kulüp hala nasıl dışlandığını iddia edebiliyor, ben anlamıyorum demek isterdim ama malzemeyi tanıyorum maalesef. İşte o sığırlar sayesinde. O kullanışlı eşekler de bugünler hiç düşünülmeden 2011'de günü ve götü kurtarma çabasıyla girilen yolun sonucu ama o yol öyle bir tatlı geliyor ki artık o sığırlar da o yoldan dönmek istemiyor ve dönmeyecektir de, o yola sokanlar zaten dünyalığı yaptı. Neticede iki gün önce ligden çekilirken şimdi Süper Kupa tarihi de konuşur o eşekler. Bu olaylar her sezon birikip birikip götlerinde patlayınca önce histeri krizine girip Haziran 1 dedi mi edit yapmaya da başlarlar. Seçim geçince 30. dakika civarı orta sahadan elini arka cebine götürüp Djiku'nun üstüne haldır haldır koşan hakem görünce anlarsınız neyin ne olduğunu diyeceğim ama anlamazlar, çünkü eşeksen eşeksindir. Gözleri var görmezler, kulakları var duymazlar ama bunu da yine koyayım. Aman ne diye düşüncemi yazdıysam ya. Aklınıza gelen tüm hinlikleri yapıyoruz, beka sorunuyuz, gücünüz yetiyorsa gelin durdurun hadi.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: